Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem járok bulizni az...

Ha nem járok bulizni az hátrány a csajozásban?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok bulizós típus, inkább fesztiválokra megyek, de nagyon ritkán.. Így is alig van időm, és az ilyenek helyett az időmet inkább a sporta és tanulmányokra fordítom (2 tannyelvű).

Arra lennék kíváncsi, hogy ha nem járok bulikba, akkor kevesebb esélyem is van a lányoknál?



2014. febr. 4. 19:41
 1/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok*
2014. febr. 4. 19:42
 2/9 anonim ***** válasza:

15 évesen? Könyörgöm ez ne legyen már 15 évesnél....

Én 21 éves vagyok, és nem járok bulizni. Nyugi még élek, és barátom is van.

Szóval e miatt ne kezdj el bulizni.

2014. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kevesebb alkalmad van találkozni velük. Ha nincs alkalmad ismerkedni lányokkal, akkor felszedni is nehezebb őket.
2014. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok buli, sok ismeretlen ember-->új emberek megismerése-->több csaj-->több lehetőség -és ennyi. gondold végig. és 15 évesen ki a facom jár bulizni? mert az, hogy vki jól bebaszik és fetreng a sarokban az nem bulizás.
2014. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de pedig sok szép lánnyal találkozok..nap mint nap, csak ez a bulizás, hogy haverok mindíg járnak, és szinte minden csajt felszednek. És ez úgy jött le nekem mintha ez előny lenne. De persze bulizni meg semmi kedvem..:/
2014. febr. 4. 20:36
 6/9 A kérdező kommentje:
3.: osztályba szinte mindenki 15-17 éves és járnak, de abba meg egyetértek, hogy inni semmi értelme
2014. febr. 4. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:
az néz rám énse járok és nincs nőm, na látod
2014. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ne mondj már ilyen sületlenségeket...


nem hátrány!

2014. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat
2014. febr. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!