Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szokatlan? (kerdes tul rovid)

Szokatlan? (kerdes tul rovid)

Figyelt kérdés
A fiú aki tetszik(Milán) tudja eddig megtudtam hogy miért bunkó.Kiderült hogy azzal a lánnyal vagyok akire azt mondják hogy csúnya (nem annyira)meg gyerekes nem nagyon érdekelt eddig.Állandóan velem van tehát a lány követ mert barátnők vagyunk.Es megtudtam a Vanitól hogy azért ilyen velem Milán mert ilyen lánnyal vagyok es felajánlotta nekem mert ő kicsit menőbb hogy ha vele lennék. nem megyek mindig utána mint egy kiskutya csak vele vagyok Milán is látja akkor szimpi lennék neki.Na es az történt hogy lementem a lépcsőn ő lent volt nem látott megyek le Vanihoz álltunk vártuk a többieket es Milán állt akárhányszor odanéztem rám vagy abba az irányba nézett ahol én voltam,leült elkezdte bekötni a cipőjét nem azt nézte hogy mit csinál hanem arra nézett ahol én voltam vagy rám.Volt még egy hasonlo eset.szerintetek ezek csak véletlenek voltak?legyszi ne ìrjatok negatív kommentet.
2014. máj. 8. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van?
2014. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hanariko ***** válasza:

Nem állítom, hogy 100%-ig értem a sztorit, de gondolom az a lényegi kérdés, hogy akkor Te most tetszel-e Milánnak.

Amúgy mi az hogy ne írjunk negatív kommentet? Ne írjuk azt, hogy nem tetszel neki vagy csak hogy ne "fikázzuk le" ezt a sztorit?

Őszintén szólva kicsit jobban is megfogalmazhattad volna, mert mint mondtam nem értem teljesen és nem volt a legegyszerűbb elolvasni (bocsi, ha ez neked negatívnak számít)

2014. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne fikázzatok ugy ertettem ja es vaninak a van barátja aki abba az osztályba jàr ahova milán mondtam is vaninak hogy ahh nem tetszel neki csak fülig ert a szaja(ez egy masik eset)!azt mondta neki mindig olyan meg csak haverok
2014. máj. 8. 18:11
 4/6 anonim válasza:
Hogy tetszel-e neki, azt nem tudom. De ha nem kedveled azt a lányt, akkor ne lógj vele, ha meg kedveled, akkor ne hagyd ott a p****ba más kedvéért, legfeljebb beszéljétek meg, hogy ne kövessen folyton. Ha a fiú nem gyökér, nem azért fogsz tetszeni vagy nem tetszeni neki, hogy kivel lógsz!
2014. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te most lány vagy? Fel tűnt hogy lánnyal kavarsz? :D Szerintem ha csajod van, ne nézegesd a pasikat! Kapische?
2014. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogymár egy pasi miatt válogasd meg a barátnőidet, meg mi az hogy menő.. csak azért mert szebb mint a másik csaj? Amúgy szerintem túlságosan is számító vagy.. bocs ha bunkó voltam de én egy pasi miatt nem barátkoznék "menőbb" lányokkal..
2014. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!