Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, érezhet valamit...

Mit csináljak, érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam,aki megtetszett,de nem tudom,hogy hogyan közelítsek felé,mert nem nagyon ismerem hiszen eddig nem beszéltem vele sokat,mert közömbös volt számomra és nem is volt szimpatikus. Már csak 1 hónap van a suliból és addig valahogy meg kéne ismernem őt jobban. Van egy olyan érzésem,hogy én sem vagyok közömbös számára,hiszen ölelget és mosolyog rám, órán van amikor engem néz és meg is kér engem,hogy öleljem meg. Szerintetek,hogyan ismerhetném meg jobban és érezhet valamit irántam?
2014. máj. 9. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy találkozhatnátok-e iskolán kivül is, ha nem utasit el, akkor valószinű tetszel neki.
2014. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki, hisz a közömbös osztálytársak, akikkel nem vagy baráti viszonyba csak úgy nem ölelgetnek.A lényeg, hogy beszélgessetek. Órák között, folyosón, ha esetleg egyfelé laktok, akkor menjetek együtt haza, ilyesmi. Ha a suliban nem megy, akkor meg ott van számos lehetőség, facebook, skype, stb. Ha dumáltok, akkor nem kell sok, és simán le tudod szűrni, hogy hogy viszonyul hozzád. Bátorság, és sok sikert.:)
2014. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!