Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érezhet valamit irántam, vagy...

Érezhet valamit irántam, vagy csak szexuálisan vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy szexuálisan vonzódik hozzám, mert kinyilvánította, csak azt nem, hogy ennyiben ki is merül-e a dolog?!


Miből tudnám kikövetkeztetni, hogy érez-e valamit? Lejön a viselkedéséből? Testbeszéd stb? Kb. másfél éve ismerem.



2014. ápr. 22. 15:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem az a legegyszerűbb ha megbeszéled ezt vele...Ha te többet akarsz tőle mindenképpen beszélgetni kell erről
2014. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a hülye jeleket,az ember szóból ért!Konkrétan kérdezz rá,mik a szándékai,és hogy szeretne-e komoly kapcsolatot tőled.
2014. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na szóval. Az a helyzet, hogy nem szabad. Én NEM nyúlok bele meg ilyenek, csak szeretném tudni, hogy ez csak vonzalom, vagy több is. Szeretnék tisztán látni, ennyi.
2014. ápr. 22. 15:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk, de a viselkedése összezavar.
2014. ápr. 22. 15:55
 5/12 anonim ***** válasza:
amíg nem hagyja ott, addig mindegy.
2014. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan, mi az ami összezavar téged?
2014. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Általában zavarban van, de közeledik felém, pl. megérint. Mosolyog, mint a tejbe tök, ha kettesben vagyunk, vagy ha csak meglát az utcán. De olyan is van, hogy meglepődik, mikor meglát...vág egy megszeppent arcot. (persze köszön) Cukkolgat, de mindig megdicsér, hogy milyen szép vagyok, állandó kérdése, hogy van-e már valakim. Nekem tetszik, de általában elutasítom, persze finoman, mert nem akarok bekavarni.
2014. ápr. 22. 16:16
 8/12 A kérdező kommentje:
Olykor teljesen laza, máskor meg befeszül, mintha kényelmetlenül érezné magát mellettem.
2014. ápr. 22. 16:18
 9/12 anonim válasza:

Ezek alapján amit leírtál szerintem biztos érez valamit irántat:)

Ez nem csupán testi vonzalom

2014. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem is érezhet valamit :)

Mikor és hogy nyilvánította ki, hogy szexuálisan vonzódik hozzád?

2014. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!