Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy azért nem kellek...

Lehet, hogy azért nem kellek senkinek, mert nem vagyok elég érdekes?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ráindulva sorozatokra, filmekre, nem olyan zenekarokat, előadókat hallgatok, amiket a többség (itthon annyira nem ismertek, tehát nincs nagy rajongótábora sem), a hobbijaim sem éppen olyanok, amire bármilyen nagyobb közösség épülne. Tehát, hogy ezek alapján bárkinek is érdekes legyek, szinte kizárt. Ezek alapján nincsen közös téma, szóval nem is megy az ilyesfajta bájcsevej sem. Lehet, hogy ezért kell állandóan egyedül lennem és ezért nem érdeklődik irántam egy srác sem?
2014. máj. 10. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Az unalmas csajokat is akarják dugni szóval nem ez lehet a gond.
2014. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanilyen vagyok srácban. Annyi, hogy már voltak csajaim. De nagyon is ilye nvagyok, mint te.
2014. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos Celine Dion a kedvenced,itt őt nem ismerik:)
2014. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond azzal ha nem vagy olyan mint a többi egymást másoló réteg akiknek nincs saját véleményük csak a divatra hangolodnak holott nem is biztos h tetszik neki az abruha vagy az a zene vagy stb stb... Csak ez a mostani társadalmi norma h ilyennek kell lennie egy fiatal nőnek.. Legy,olyan amilyen vagy egyszer ugyis lesz valaki akinek pont ezért kellesz mert ilyen vagy! ;)
2014. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsit elüt a mainstream dolgoktól az érdeklődési köröm, de mégis sikerül azért néha találni olyan lányt, akivel tudok beszélgetni... Bár az is igaz, hogy sok-sok emberrel elég hamar meghal a társalgás.


Hát nehéz az élet nekünk különcöknek, az biztos.


(Ja és nem lehet, hanem biztos, hogy ez miatt van)

2014. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont attól lesz valaki érdekes,ha nem olyan mint a többi ember,mindig tartogat valami újat,van egyénisége.Felőlem lehet olyan hobbija,nézhet ki úgy,vagy lehet annyira fura hogy mindenki elkerüli ,én nem fogom,pont az ilyen embereket keresem.
2014. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem igen.
2014. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!