Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak szeretnek udvarolni...

A férfiak szeretnek udvarolni a nőknek? Ez ösztönösen benne van a vérükben?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 21:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Amúgy meg akinek van párja és az egyik úgyis hamarébb hal meg, a másik ugyanúgy egyedül marad öreg korára. Na az meg még hamarébb fog befordulni, nem az aki egész életében az egyedülléthez szokott.
2014. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Szergej55 ***** válasza:
100%
Hidd el, le lehet élni egy életet emberek nélkül. Mármint ezek nélkül a majmok nélkül. Szinte az összes ember féreg. Okádnom kell tőlük, de nagyjából mindenkinek, akiben még maradt gerinc és önbecsülés.
2014. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Különben sem úgy van már, mint régen, hogy aki egyedül van, az magára van maradva magányosan egy házban. Itt van pl. a net. Az emberekkel való "érintkezésemet" és szükséges kommunikációmat tökéletesen kielégíti ez is.
2014. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
De az ember akkor is társas lény... begolyózik egyedül.
2014. máj. 11. 21:57
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg nekem is voltak pillanataim, mikor magamba zárkóztam, nem beszéltem senkivel, és ritka szar érzés, és időszakom volt.
2014. máj. 11. 21:58
 26/28 anonim ***** válasza:
Előbb golyózom be a nőktől, mint a magánytól.
2014. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ezeket a negatív kommenteket olvasva, nekem tőletek ment el az életkedvem. Remélem ilyen pasas/ember a 2 km-es körzetembe nem kerül.
2014. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Meglepődtem ezen a sok nőgyűlölő kommenten, de legalább több marad nekem!

Udvarolni igenis jó dolog, de csak ha viszonozza is a gesztusokat a kiszemelt nő(!!!).

Sajnos tényleg gyakran előfordul, hogy elteszi a bókokat "jaj de aranyos" megjegyzéssel a retikülbe és az első paraszttal összeáll. Nagy kihívás megtalálni az igazit, de pozitívan kell hozzáállni a dolgokhoz.

2014. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!