Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiaknak vagy a nőknek...

A férfiaknak vagy a nőknek esik roszabul a visszautasítás?

Figyelt kérdés
A köztudatban az van,hogy a nők érzékenyebbek,pedig ez baromság.Az esetleges visszautasítás is a férfit töri össze jobban lelkileg,mert a férfi célorientált és minden belevet.Ilyen a természete.Míg a nőnek gyakorlatilag nincs mit veszteni ilyen téren.Senki sem vár el tőlük semmit.

2014. máj. 8. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%
Remekül megválaszoltad a saját kérdésedet, gratulálunk.
2014. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Basszus, először azt hittem, kérdezel, így majdnem válaszoltam. :)
2014. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

A férfiak nagy része már hozzászokott a visszautasításhoz.

Én pl. ha nem jön össze egy csaj akkor leszarom majd lesz következő vagy nem.

A nők azt hiszik hogy nekik mindent lehet, nem törődnek sokszor a férfiak érzéseivel és úgy elküldenek minket a halál fa_szára hogy nemigaz.

Ennyit az egyenjogúságról.

2014. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerűbben összefoglalva: annak, aki kezdeményez.
2014. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Bingó.De annyival kiegészíteném,hogy az a fél veszi jobban a lelkére az elutasítást amelyiknek

kevesebb az önbizalma.Ez ritkán lehet a nő is.

2014. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
A nőknek, mert ők sokkal ritkábban kezdeményeznek és azt hiszik bárkit választhatnak.
2014. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Sokan elfelejtik,hogy mind emberek vagyunk így embere válogatja,kinek esik rosszabbul.
2014. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyilvan mivel tobb ferfi kezdemenyez, igy nagyobb az eselye annak, hogy egy no egyaltalan nem probalkozik senkinel igy nala barhogy esne a visszautasitas nem all fenn a problema, ergo emiatt szerintem a ferfiaknak rosszabb. (Roviden, ha a lanyok nem probalkoznak nem is eshet rosszul ami amugy sem tortenhet meg veluk).
2014. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Valahogy nekem nem tiszta, hogy hogy jön a kérdéshez az, hogy a férfiak, vagy a nők próbálkoznak többet a kezdeményezéssel?

Ez kb. olyan, mint ha azt kérdezném, hogy ha konkrétan bokán rúgnak egy férfit, vagy egy nőt, akkor melyiküknek fáj jobban, erre azt kezdené valaki számolgatni, hogy statisztikailag egy férfinak, vagy egy nőnek van nagyobb esélye a bokán rúgásra. Na, mármost ha valakit bokán rúgnak, rohadtul nem fáj neki kevésbé attól, hogy nagy általánosságban véve kevesebb esélye lett volna rá, hogy ilyen történjen vele.

2014. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

# 9


Ilyen hülye hasonlatot már rég hallottam

2014. máj. 8. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!