Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szánalmas, ha én mint...

Nagyon szánalmas, ha én mint lány megyek oda hozzá, vagy írok rá?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Tetszik egy srác a suliból, és tudom, hogy külsőre én is tetszem neki, viszont nem igazán ismerjük még egymást. Én nagyon szeretnék közelebb kerülni hozzá, de nem akarok erőltetetten, nyomulni meg hasonlók, viszont ő nem nagyon közeledik, inkább csak figyelget. Egyszer már beszélgettünk Facebookon, és akkor jól elvoltunk, de semmi olyan. Mégis hogy férkőzhetnék a közelébe, vagy érhetném el, hogy közeledjen? Én mosolygok rá meg a szemébe is nézek sokszor, de ez még nem váltja meg a világot! :/ Segítsetek! Gondoltam arra is, hogy odamegyek hozzá beszélgetni, de mint mondtam nem akarok nyomulni. Mit tegyek szerintetek?
2014. máj. 14. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a srác helyében nagyon örülnék, hogyha valaki így gondolna rám és lépne, mert én félénk vagyok, lehet hogy ő is az.
2014. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem, hogy nem nagyon tudja, hogy hogy is reagáljon, vagy mit lépjen, már csak azért is mert külsőre éreztette, hogy tetszem neki. De mégis mit csináljak? Mert én nyitott vagyok, meg elég határozott, csak nem akarom, hogy azt higgye, hogy ráakaszkodok. Szerinted mit kéne tennem?
2014. máj. 14. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
dehogy szánalmas:DD írj rá nyugodtan, utána majd ha lesz több közös témátok a suliba is dumáltok:)) jön az magától nyugi :DD
2014. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdeményezz, aztán ha látod hogy ő ezt ráakaszkodásnak veszi, akkor vegyél vissza a tempóból és hagyjad, hogy ő vegye át a kezdeményező szerepet.Egy kis ilyen fajta lelkesítés biztos jól jön neki, hogyha bejössz neki.
2014. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért tartózkodok ettől, mert ugye egy suliba járunk, és még pár évig fogunk is.. szóval értitek. De lehet, hogy egy próbát megér. Nem szeretek sötétben tapogatózni én az az egyenes ember vagyok, általában kimondom, vagy éreztetem a szándékaimat.
2014. máj. 14. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
én is így ugyanígy kezdtem... :) lett belőle egy sokéves kapcsolat. odamentem hozzá azzal az üzenettel hogy remélem bezsélünk majd mert szívesen megismerném... bár mi előtte nem írogattunk egymásnak. aztán elkezdődött. csak aztán később elmondta hogy zavarta és az ő feladata lett volna... dehát ha ilyen nyuszi akkor valamit tenni kell .... :D
2014. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont így vagyok vele :D Nem bírom kivárni amíg eldönti, hogy mit akar. :D De biztató a te eseted. :)
2014. máj. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!