Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 2013. augusztus 20-án találkoz...

2013. augusztus 20-án találkoztam egy kb.15 éves lánnyal. Hol lehet?

Figyelt kérdés

A banzájban láttuk egymást, elmentünk egymás mellett. Én olyan szerelmes lettem belé, hogy majdnem hátraestem, még órák múlva se tudtam beszélni. Úgy megakadt egymáson a tekintetünk, hogy szerintem a lány is ugyanígy érzett. Majd másnap teljesen random kb. 40 m-ről láttam őt, amint elsétál. Azóta semmi. Így még sohasem éreztem egy lány iránt, bár voltam már máskor is szerelmes. Nagyon foglalkoztat, mi lehet vele, és egyáltalán hogy hívják.

Tudom, elég hiú itt próbálkozni megtalálni, de még a nevét sem tudom. Úgy gondolom ez jobb, mint a semmi.

Értelmes válaszokat várok.

f/15



2014. máj. 14. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Honnan a rossebből tudjam?
2014. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőlj fel.
2014. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy egy gyermek világraszületési idő elteltével kell ezt megkérdezni.
2014. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
facebbok- pesten hallottam csoport, hajrá!
2014. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyilván attól a lánytól kérdezem. Biztos vagyok benne, hogy ő emlékszik erre. Habár ésszel fölfogható eséllye, hogy ezt a kérdést meglátja, a nullát verdesi. Dehát a szerelem nem ésszel fölfogható, kontrollálható dolog.
2014. máj. 14. 21:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha fölnőni azt jelenti, hogy nem hinni a csodákban, akkor maradok ekkora.
2014. máj. 14. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Fölnőni azt jelenti, hogy nem beleszeretni egy jött-ment lányba, akivel egy árva szót nem beszéltél még. Nem tudod milyen a jelleme, mi az érdeklődési köre. Ez nem szerelem, hanem egyszerűen csak tetszik és meg akarod dugni.
2014. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
15 évesen nehogy fel akarj nőni! :D Annyiban van igazuk, hogy sajna egy kétmilliós városban kicsi az esélye, hogy megtalálod. De megtörténhet! Gondolom a külsejére jól emlékszel. Próbáld meg facebookon terjeszteni, hogy keresed, mintha már láttam volna ilyesmit...hajrá!
2014. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a várost megosztanád velünk legalább...
2014. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és ez most jutott eszedbe? :D
2014. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!