Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti elmennétek egyedül...

Lányok, ti elmennétek egyedül bulizni?

Figyelt kérdés
23 L vagyok. Van elég sok barátom, de nem nagyon buliznak. A többségük szimplán nem szereti a szórakozóhelyeket, a kapcsolatban élőket pedig még nehezebb kimozdítani. Én szívesen mennék bulizni néha (bár annyira én sem túl gyakran), de kb. nincs kivel. Szívesen ismernék meg érdekes embereket, külföldieket stb., de egyedül nem nagyon merek elmenni szórakozóhelyre, mert félek, hogy 1) uncsi lenne, 2) a pasik kiszúrnák, hogy egyedül vagyok és emiatt könnyű prédának tekintenének 3) nem túl biztonságos egyedül elindulni az éjszakába. Amúgy van egy fiú ismerősöm, aki rendszerint egyedül indul el és mindig talál társaságot és őrült nagyokat bulizik így is... De nem tudom, hogy csinálja, erre születni kell. Meg persze baromi jól néz ki, szóval tapadnak rá a nők. Őt nem akarom megkérni, hogy jöjjön velem, mert ha csajjal van, akkor nem tud csajozni...

2014. máj. 15. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Sorstars:D Velem is kb ugyanez a helyzet, nem nagyon van kivel elmennem, egyedul meg nem merek. Te hova valosi vagy? :) 21/L
2014. máj. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sokszor voltam bulizni egyedül,de rám jöttek a pasik.Ki kell próbálni.
2014. máj. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy én is szívesen elmegyek veled,ráadásul jó társ vagyok ilyen szempontból ha bepasizol csak segítem:)Lány vagyok egyébként.
2014. máj. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egyedül elmész, jobb esetben haza is érsz. Nem javaslom.. legalábbis azok alapján amiket láttam. 24/F


Ha az én barátnőm menni akarna, párszor lehet elkísérném, de nem sűrűn.. én sem bírom az ilyen helyeket. Szóval nem tudom mi a megoldás erre, tényleg kellene keresni olyan megbízható embereket magad mellé, aki ha becsajozik/bepasizik közben fél szemmel mégis képes figyelni rád vagy te a közelében maradni, mert különben újra egyedül maradsz és újra szabad prédává válsz. Nem kizárólag a bulihelyekkel van a probléma, hanem a környékük és az oda/haza vezető út.

2014. máj. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
egyedül bu zizni? olyat hogy lehet? segbe kurom magam?
2014. máj. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Budapestről van szó. :)
2014. máj. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!