Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok olyan személyekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan személyekről akik "hobbiszerűen társkeresőznek", sportot űzve ebből? Mennyire elterjedt ez? Esetleg saját történet, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert egyik ismerős - állítása szerint- ilyesmit csinál, heti 4-5 randit is lebonyolít, amiből 1-2 már az első találkozás után „akcióval” végződik.

Rövid történetet is írjatok, ha lehet illetve kort és nemet is.



2012. máj. 2. 12:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

Vigyázz vele, mert csúnya függőséget okoz. (tapasztalat)

Nem tudom mit akarsz a történetekkel.

Vacsora, séta, hazakisérés, hatalmas szex.

Ha király volt, lesz belőle 2-3 alkalom.

Kapcsolatok kimásolása (meg tudd keresni akivel még nem jött össze, és tudd kivel voltál már)

Felhasználó törlése, új felhasználó létrehozása...

Minden kezdődik előről.

Azért okoz függőséget, mert nyomja az adrenalint rendesen a szervezet.

És a vadászösztön felerősödik nagyon.

Amikor már belefárdasz, szeretnél egy stabil kapcsolatot, hiányozni fog az érzés....

2012. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Első!


Ez érdekesen hangzik. Akkor ezek szerint tényleg létezik ez a jelenség. Egyébként Te hány ilyen jellegű kapcsolatot hoztál létre, és milyen gyakorisággal? És ez nem nagyon költséges a randik - ajándékok miatt egy "sima" párkapcsolathoz viszonyítva? Volt ebből valami lebukás esetleg?

2012. máj. 2. 12:46
 3/27 anonim ***** válasza:
32%

Igen, a jelenség teljesen valós.

Nem csak férfiak részéről, de nők részéről is.

Másfél évig csináltam, és én úgy jártam ahogy leírtam.

Belefáradtam, és szükségem volt stabil kapcsolatra.

Stabil kapcsolat ide vagy oda, hiába jó nő a párom, baromira hiányzik a "vadászat".

Szégyenlem mert mellette is csináltam 2-3 hónapot, de nem tudtam mit tenni, csillapítanom kellett az "éhségemet".

1 kapcsolat másfél héttől 2-3 hónapig tarthat.

Nyilván a 2-3 hónapos kapcsolat már egy fiatal, baromi jó nővel tartott, de a vége felé már ment a következő vadászat.

Volt amikor 2 nőm volt egyszerre, egyszer az egyiknél "aludtam", egyszer a másiknál.

Igen, kicsit költséges, mert sokszor utaznom kellett, és az ismerkedő estéken ugye a vacsora egy étteremben...

Volt akit nem lehetett elsőre, én sosem adtam fel, megvártam a 2.-3. alkalmat :)

De még egyszer írom, senkinek nem ajánlom!

Ez olyan egy férfinak, mint egy kemény kábítószer. (kokain, heroin).

2012. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimplán attól volt sportérzésem, hogy elkezdek valakivel levelezgetni, és újra és újra mesélni. Nagyon rossz, és nem tudhatod, hogy lesz-e valami eredménye. Pedig nem is "sportolok" csak tisztességesen szeretnék megismerkedni valakivel.
2012. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Én társkeresőn találtam meg a férjem. Igen, nekem is volt olyan, hogy egy héten 2-3 randit lebonyolítottam. Szex nálam ilyenből nem volt, de nem is nagyon vettem észre, hogy a fiú akarta volna. De tényleg nem volt így jó, mert volt olyan, hogy tetszett ugyan a pasi, de gondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy a másik, akivel levelezek, még jobban tetszene. Így lehet, hogy kihagytam egy rendes srácot. Illetve volt olyan ciki helyzetem, hogy összekevertem hogy ki kicsoda, meg hogy kinek mit írtam. A srác észrevette, és elég bunkón lekoptatott.

Azt hiszem talán egy srác volt, aki első alkalommal bepróbálkozott. Nagyon jól nézett ki, már meg is beszéltük a következő randit, amikor elkezdett tapizni. Visszautasítottam, szerintem nem bunkón, ennek ellenére nem jelentkezett többet. Lehet, hogy ő a szexre ment.

A legtöbben viszont csak szimplán rondák, vagy szerencsétlenek voltak, azért nem találtak máshogy párt.

Ennek ellenére volt egy-két ígéretes srác, most már elég kevés a lehetőség, hogy máshol ismerkedj. A férjemmel is így jöttünk össze, de 1 hónapig nem is volt szex köztünk.

2012. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

jajj... nekem ilyen az egyik barátnőm, aki meglehetősen túlsúlyos (160 centijéhez kb. 100 kiló, remélem el tudod képzelni!).

Ő CsP-n van fent, és onnan gyűjti a srácokat, akik eléggé jól néznek ki ! (Értsd ezt úgy,hogy gyúrni járnak, szoláriumba, és igencsak helyesek.)

És igaz, hogy ezekből (kb. 6 ilyen sráccal beszélget), eggyel volt talija (29 éves férfivel), akivel már az első randin smárolt. Semmi nem történt köztük, csak csók, de szerintem ez annak tudható be, hogy a csaj még szűz! Ebből a srácból sem lett lovag a számára.

Azóta már többel is lett volna talija, csakhogy asszem felébredtek a drágák, és nem mentek el egyikre sem. (Ugyanakkor a bunkóságukat bizonyítja, hogy fel sem hívták, hogy lemondják, vagy ilyesmi!)

Egyértelmű, hogy csak hülyítik a csajt, de hiába szólunk neki, egyszerűen nem fogja fel, hogy az rossz, amit tesz! Ezt amúgy ő azzal magyarázza, hogy mert őt is átverték sokszor...


És lehet, hogy csak én vagyok ennyire maradi, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hogyan lehet ilyet csinálni?? Főleg hogy sokszor 28-30 éves férfiakat hülyít...?! :/ 16L

2012. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy az utolsó írja, inkább az szokott lenni, hogy valaki élvezi, hogy látatlanban flörtöl. Mert élőben annyira ronda, hogy senki nem áll vele szóba. Aztán ha meg találkoznak, kiderül, hogy nincs is esélye, ezért lehet, hogy inkább el sem megy.

A férjemnek volt ilyen vakrandija, azt írta a csaj, hogy 60 kg, közben meg 90 kg volt. És rákérdezett, hogy lesz-e második randi. És miért nem? (Még ez az a kérdés, amire nem lehet diplomatikusan válaszolni, hülyeség feltenni.)

Szerintem ezekből ritkán van szex.

2012. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Exem.

Bár a találka nem volt meg, de neten fűzte a nőket ezerrel...

2012. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ismerek én is ilyet, bár neki kevesebb jön össze. Szerintem nagyon gyerekes a nőket / szexet / szerelmet számokban mérni. Aki így tesz, még nem értette meg a lényeget.
2012. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

én meg pont az ellenkezője vagyok

írtam is ki ilyen kérdést

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2012. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!