Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tipikus "legjobb barát"...

Tipikus "legjobb barát" fiúként van esélyem kapcsolatra?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, mindenkivel nagyon jól kijövök(AKI NEM AKAR KÖCSÖGÖSKÖDNI VELEM) mindenki szerint jófej vagyok, és mindenki szeret velem lenni, mindenkinek én vagyok a lelki szemetese, titkai tudója. Ugyanakkor, akérhogy próbálom, mindig mindenki csak barátként tekint rám. Viszont én nagyon vágyom, arra hogy valaki "úgy" szeressen. Örökké így leszek, vagy valahogy tudok ezen változtatni? 16/F
2014. máj. 16. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Már viszket a farkad, mi?


Nyisd ki a szád, próbálkozz. A férfiak lelke megfejthetetlen, kiismerhetetlen. ...Na, ezt a klisét.

2014. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy barátnak jó vagy. Engem tegnap küldött el egy fiú, hogy van egy másik csaj és nem akar többet velem barátkozni. Én mit szóljak??15/L
2014. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!