Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 170 cm,75 kg-mal hogyan...

170 cm,75 kg-mal hogyan lehetnék csinos?

Figyelt kérdés

Lehetek egyáltalán? :(

Szeretném ilyen súllyal is kihozni magamból a legjobbat.


2014. máj. 17. 23:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehetnél nyilván, de hogy amíg ennyi kg vagy nem lesz önbizalmad, az fix... Sokan vannak, akik ilyen adottságokkal is megőrjítik a férfiakat, de ők nem így állnak magukhoz.

Szerintem akkor lesz jó a kisugárzásod, ha valóban elhiszed magadról, hogy jó nő vagy, és ezen pár új ruha, smink nem fog segíteni.

Valóban fogynod kéne, sportolnod, és egészségesen enni. Egyébként is ezt kéne tennie mindenkinek, aki egészséges akar lenni.

2014. máj. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kriszta15 válasza:

Szerintem simán lehetsz így is csinos :-). Nem kell ahhoz leadni semmiféle 15 kg-t ez butaság... rengeteg trükk és tipp van a neten, amivel kihozhatod a maximumot magadból :-) ruhák, amik előnyössé teszi az alakodat, ami kihangsúlyozza azokat, amit ki kell ;-) sminkek és frizurák, amik az arcodat teszik gyönyörűbbé :-). A sport pedig a magabiztosságban segít :-) én 169 cm és 63 kg vagyok átlagosan... néha fogyok, olykor hízok ... de tapasztalatból mondom, hogy amiután sportolok, sokkal jobban érzem magam.. :-) ... hiába nem fogytam, de fittnek és szebbnek érzem magam :-) Szóval nem kell, hogy azért kezdj el sportolni, hogy fogyj... egyszerűen csak azért, hogy magabiztosabb légy.

Ne hanyagold el magad. Gyönyörű vagy. :-*

2014. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!