Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A külső+belső eldönti az...

A külső+belső eldönti az esélyeket a lánynál, és ha ez nincs meg, kár erőlködni? Vagy lehet kompenzálni még?

Figyelt kérdés

egy lánytól kérek választ. Előfordul, hogy valaki nem jön be elsőre teljesen, barátnak, mindennek jó, de "valami" még hiányzik, hogy pasi legyen belőle. Egy fiú a kitartással, türelmével, érzelmeinek kimutatásával elérheti a célját mégis?


Vagypedig a könyörtelen igazság az, hogy ha ez nincs meg, akkor mindenféle ilyen dolog hatástalan?


Én most ez utóbbira tippelek. Három hónapig próbáltam: vittem virágot, mikor elutasított, nem adtam fel, újrapróbáltam később. Mindig látszott rajta valami elérzékenyülés, majdnem sirt. Amikor szépnek hivtam, azt mondta, ilyenben még sosem volt élménye, nem hivták még igy a pasik sose, csak szexpartnernek tekintettek rá.

És most pénteken besétált egy új ember az életébe, és szombaton már csók volt, látnom kellett.


ezért kérdezem, mert nekem azt tanitották, hogy "egy kis odafigyeléssel, törődéssel, nagyon sokat el lehet érni egy lánynál. Nyugodtan mond ki, hogy azért hebegsz, mert vele beszélsz, nem férfiatlan", és ez részben azért be is jött most. De nagyon nehéz elfogadni, hogy hiába minden, egyszerűen jött valaki, aki jobb képűbb, és azonnal célbaért :(


2014. máj. 18. 12:17
 1/1 Költőnő? ***** válasza:
Van, h ki tud alakulni vmi, van, h nem.
2014. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!