Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tűnjek kevésbé hetero-nak?

Hogy tűnjek kevésbé hetero-nak?

Figyelt kérdés

Meleg srác vagyok, és szeretnék ismerkedni, de sajnos nics tapasztalatom,és így kezdeményező készségem sem ilyen téren. Olyan a stílusom, ami miatt a legtöbben nem feltételeznék ezt rólam, így a másik fél lépésére hiába várnék. Kérdésem lényege az lenne, hogy van-e olyan egyezményes jel, vagy gesztus, amivel csak a célszemélyek számára nyilvánvalóvá tehetem fogékonyságomat?


Durva válaszoktól kíméljetek, nem olvasom el őket.



2014. máj. 21. 20:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szerintem egy diszkrét, vékony, szivárvány mintájó karkötő belefér. azt csak az veszi észre, aki akarja, vagyis egy melegnek feltűnik, de másnak nem (vagy ha mégis, nem mernek majd rákérdezni). mondjuk necces, hogy a melegek sem fognak merni rákérdezni, de azt figyelned kell akkor, hogy ki veszi észre..


például [link]


a másik lehetőség, hogy neten ismerkedsz, van egy csomó ilyen oldal. az jobb szerintem.

2014. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok, még ilyeneket találtam

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az hasznos tanácsokat, pont ilyen apró dolgokra gondoltam :)
2014. máj. 22. 19:48
 14/16 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem (bocs, csak ma vizsgám volt, és elég fáradt vagyok), akkor már van a környezetedben célszemély (illetve lehet, hogy nem is csak egy), aki felé kezdeményeznél. Ugye? Mert ha ilyen emberről/emberekről van szó, akkor szerintem az egyfajta alapdolog, hogy beszélgetsz vele, őszintén érdeklődsz iránta, felajánlod, hogy szívesen elmész vele valahová, ilyenek. És ami még fontos, hogy kedves vagy hozzá, és mosolyogsz rá.


Különben az legyen a legnagyobb gondod, hogy heteró kinézeted és stílusod van. Rajtam sem látszik pl abszolút, illetve van egy haverom, rajta meg aztán végképp nem. Nem is talált még maga mellé senkit szegény srác, pedig fiatal, szerintem jól néz ki, ráadásul még jól fizető állása is van. Lényeg a lényeg: becsüld meg tényleg, hogy nem látszik rajtad az "irányultságod". :) A lányos meg kényeskedő fiúknál szerintem kevés visszataszítóbb dolog létezik. Mondom ezt melegként.

2014. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem, nincs konkrét célszemély (a srác, aki mostanában tetszik tuti, hogy nem meleg :-( ). Amiket haverodról írtál, azok nagyrészt rám is igazak, pont az a baj, hogy így ha be is jönnék valakinek nem valószínű, hogy odajönne hozzám. Amúgy a "hajtűdobáló", kényeskedő srácok nekem se jönnek be, pont ezért keresek diszkrét jelzéseket.
2014. máj. 26. 20:30
 16/16 anonim ***** válasza:

Áh, értem, akkor még nincs olyan célszemély, akiről tudnád is, hogy szintén meleg. Így már sajnos nehezebb a helyzet. Én már nem ismerkedek, de mikor ismerkedni próbáltam, akkor nem egyszer lett elegem az egészből. Alapvetően vagy netes társkeresőn ismerkedsz, vagy élőben. Netes társkereső első gondolatra könnyebbnek és egyszerűbbnek tűnik, de nem az. Tele van beteg emberekkel. Ott nagyrészt csak olyanokat fogsz találni, akik nem téged mint embert akarnak megismerni és szeretni, hanem csak a tested kell nekik. Ha belementem volna egy-egy ilyen "kapcsolatba", nekem is ez lett volna a sorsom garantáltan. Szerencsére józan tudtam maradni. Persze kisebbségben a neten is vannak értelmes emberek, de nagyon nehéz őket megtalálni. Próbálkozni persze lehet.

Élőben meg a meleg szórakozóhelyeken lehet ismerkedni, de oda nem igazán azok járnak, akik komoly kapcsolatot szeretnének. Ott is csak a szexre mennek, semmi több. De ha jól tudom, vannak különféle meleg körök, akik szoktak ismerkedős programokat szervezni (pl. túrázás), ez talán jobb, mint a melegbározás. Mondjuk én alapból be nem tenném soha a lábam ilyen helyekre (elsősorban a bárokra gondolok), mert egyrészt viszolygok tőlük, másrészt meg rólam - mint már említettem - nem tudja senki, hogy nem a lányok vonzanak, és nem is szívesen tenném közhírre magam senki előtt.

Minden jót neked!

2014. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!