Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Csak én tapasztalom azt, hogy a lányok többnyire csak testileg vonzóak, a személyiségük viszont inkább taszító és utálatos vagy unalmas és flegmatikus?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 23:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt vettem észre, hogy az idő előrehaladtával (a férfiak is) egyre magányosabbak, egyre hitetlenkedőbbek, önfejűek lesznek, elzárkóznak a dolgok előtt. Egyszóval csalódottak. Nem mind, de elég sokan.
2014. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
elől, akartam volt mondani.
2014. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

# 11/12


Ebben van valami... Én már úgy érzem nem fogok sosem találni olyan lányt, aki vonzana személyiségre is. Én már számtalan lányt nevettettem meg, de engem még egy lány sem. Annyira hiányzik a lányokból a vonzó személyiség, szerintem már megszokták, hogy csak a külsejükkel bárkit megkaphatnak, azt hiszik mindenkinek elég a jó test.

2014. máj. 22. 00:10
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztalom és azok, akikkel szórakozóhelyeken, vagy kocsmákban lehet találkozni valóban ilyenek; sőt sokszor még külsőleg sem igazán vonzóak... ééés sajnos ők vannak túlnyomó többségben. A belső értékekkel rendelkező lányok jól elbújtak. :)


# 5:

Az én volt barátnőm egy cigány szakmunkással csalt meg és most vele van már egy éve. Ebből mégsem vonhatok le messzemenő következtetéseket a női nemet illetően...

2014. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

Amikor ilyen kérdéseket teszel fel, akkor az van a fejedben, hogy te egy normális pasi vagy jó személyiséggel?

Mert akkor ki kell ábrándítanom téged, hogy tévedsz. Ameddig ezt gondolod, nem is érdemelsz semmit.

2014. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Többnyire így van, testileg nagyon vonzóak a lányok, emberileg viszont lenézőek, flegmák és tahók.
2014. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nagyon sokféle ember létezik, és ha neked mindig azonosak a tapasztalataid, akkor az csak egyet jelent: hogy te őket "vonzod be", az ő társaságukat keresed, nem ismered fel korán a jeleket és kerülöd el őket messzire.

A másik pedig az, hogy láthatatlanul hatunk egymásra, tehát bizonyos személyiségű emberek szinte mindenkiből ugyanazt hozzák ki. Tehát ha valamilyen viselkedést tapasztalsz, akkor azt részben te magad váltod ki.

Én is sokáig úgy gondoltam, ahogy te, hogy minden ember ilyen, meg olyan, hiszen mindenkinél ugyanazt tapasztaltam. De kőkemény munkával változtattam saját magamon, a hozzáállásomon és azt vettem észre, hogy másfajta embereket vonzok be az életembe, és másképp viszonyul hozzám a környezetem. Egyszerű: ha te magad másképp kezdesz el viselkedni, akkor nem tudnak rád ugyanúgy reagálni. Akkor a számodra nem megfelelő emberek el fognak kerülni, mert nem tudnak veled mit kezdeni, nem találnak rajtad "fogást" (csak azzal lehet flegmáskodni, aki hagyja, és az érdekes, színes embereket az unalmasak messzire kerülik). És azok, akikkel közös hullámhosszon vagy, pozitívan fognak rád reagálni, ha te is úgy viselkedsz. Az emberi kapcsolatok ugyanis mindig minimum két emberen múlnak. Rajtad is. Nem mindig mindenki más a hibás.

2014. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezek a fiúcskák nem ismerik a kőkemény munka fogalmát, csak a rinyálást. Ez különbözteti meg őket a férfitól és ezért gondolnak és mondanak ilyen hülyeségeket, aztán csodálkoznak, hogy egyedül vannak, persze mindenki más hibás, csak ők nem. Az összes ilyen megérdemli, hogy soha az életben ne legyen boldog, soha ne legyen senkije se és egyedül, magányosan, utódok nélkül haljon meg.
2014. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

11:52, pont miattatok meg a nagy paripa arcotok miatt van ennyi "rinyálás". Mi lenne ha megpróbálnátok kilépni az árnyékotokból egyszerkétszer? Akkor talán nem kapnátok ennyi (jogos) kritikát.

A boldogság pedig szerencsére, továbbra se tőletek függ. Engem már az boldoggátesz hogy nemkell egy magadfajta hisztis, beképzelt libát elviselnem nap mint nap. Az egyedüllétre meg teszek magasról, nem nekem ketyeg a biológiai óra hanem nektek :) Jó eséllyel te fogod család és gyerekek nélkül feldobni.

2014. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!