Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretem a lányt de ő lehet...

Szilágyi Arnold kérdése:

Szeretem a lányt de ő lehet hogy mást szeret!? :/

Figyelt kérdés

3 éve megkérdeztem tölle, hogy szeretne e velem járni (Új osztálytárs volt) nemmel válaszolt egy nap gondolkodás után.

Lassan négy év után én még mindig szeretem, szokott hozzám szólni, kérdezni de ő kedvesebb féle lány és nagyábol ezt mindenkivel megteszi tehát szerintem (amennyit kimutat) én közömbös vagyok számára.

Először arra gondoltam hogy megkérdezem tölle ismét hogy járunk e, de félek az elutasítástól és az utánna lévő kínos pillanatoktól.

Ezért inkább meg sem próbálom, nehogy 8. év végén ha elmegy és megnézi a tablóképem vagy valaki szóba hoz az legyen az emléke rollam, hogy én szerettem 4 éven át és...

Innen jött az az ötlet, hogy legalább neki legyen valakije, össze akarom hozni egy sráccal mert asszem ő tetszik neki.


Ez hülyeség vagy ha nem akkor hogyan csináljam?



2014. máj. 23. 13:29
 1/6 anonim válasza:
Egy lánytol soha ne kérdezd meg randomra h jársz velem?... Hivd ki/át sétáljatok, vagy nézetek meg egy filmet, beszélgessetek, meg ilyenek...
2014. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem volt okos ötlet így rákérdezni. Ha egy napig "gondolkodott" róla, akkor talán még esélyed is lett volna, ha mondjuk simán elhívod fagyizni, vagy ilyesmi. Elég ha pár nap vagy hét után jön rá, hogy valójában már jártok. :)
2014. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szereted! Szerelmes vagy belé? Aligha hiszem ha össze akarod hozni egy másik sráccal! Amúgy ha neki más tetszik(más srácba szerelmes) akkor esélyed sincs! :/ Tapasztalat! :S El ne mondd neki hogy bele voltál zúgva 4 éven át, mert totál hülyének fog nézni, és komolytalannak!
2014. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ezzel talán el is ijeszted!
2014. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, szedd össze a tökeidet és menj oda hozzá!(tudom ez nem könnyű) de ha belemegy akkor jó! ha nemet mond akkor lépj tovább!
2014. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!Hát valamit majd megpróbálok tenni....
2014. máj. 24. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!