Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány kétszer is elutasí...

Ha egy lány kétszer is elutasított, majd most sírva jönne oda, hogy hibázott, és próbáljuk meg, megpróbálnátok?

Figyelt kérdés

Nem tudta közeledésemet viszonozni egy lány. Amikor nemet mondott, kértem egy közvetlen választ, de mindig valami kifogást keresett. Szokásos, most egyedül akarok lenni, most jó igy. Aztán két hónappal ezután összejött valakivel, de ilyen az egyik napról a másikra... oké, kapjátok be gyikok, rendben, jobban néz ki az a pasi, és mit se számit tőlem, hogy 3 hónapig nem adtam fel...

nemrég eléggé összetörtnek tűnt. Egy hétre rá elémállt sirva, hogy sajnálja, hogy igy alakult, akkor tényleg elege volt a pasikból, őt mindig csak kihasználták, egy hónapig volt max. kapcsolata, és mindig egyfajta tárgynak tekintették - tőlem viszont nőnek önmagát (ami igaz talán, mert a szemeiben akkor látszott valami, akkor amikor eléálltam másodjára). Menekül a sok "komoly kapcsolatot nem akaró pasitól" hozzám, vagy csupán rájött, hogy tőlem szeretetet is tud kapni? (jájjj de nyálas :))

Gondolkodási időt kértem... tudjátok, néha az agy előtérbe kerül, mint a sziv.


2014. máj. 23. 22:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
megmondanám neki, hogy egy ócska, mindenki számára kapható hulladék, és keresgéljen a saját fajtája között
2014. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ja és persze amikor odajött, majdnem énis sirtam...
2014. máj. 23. 22:59
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok férfi ugyan, de nekem sem kéne ezek után, ha az lennék.
2014. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
papucs vagy és nincs tartásod
2014. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

adj neki és magadnak egy esélyt-lehetőséget

ezek után talán tud téged értékelni

2014. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"papucs vagy és nincs tartásod"


az lehet, de ha büszkeségből elhajtom, akkor lehet, hogy még egy évig fogok masztu........ na azt.

2014. máj. 23. 23:01
 7/25 anonim ***** válasza:
akkor vedd el amit érdemelsz
2014. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

nem szerelmes beléd. De ez nem jelenti, hogy nem lehet az. Pár randit, (max kézfogás :) ) adj neki. Mérd fel, hogy mi változott benne. Most zavart, nem tudja mit akar, és miért.

A "rendes pasit" látja, és kapcsolatra (szeretetre vágyik) nem hinném, hogy (most még?) tudja is viszonozni.

Az esélyt add meg neki, te legyél észnél (magadat se hagyd kihasználni a szeretetéhségtől vezérelt kapcsolati kényszere miatt), de lehet beléd szeret, és tényleg szeretni fog. Ezt most még nem tudod, és ő sem. A randi pedig arra való, hogy egy darabig (akár 1-2 hónapig is) összejárjatok, és letisztuljon ő is, és eldőljön beléd szeret e, vagy sem.

2014. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én a #4-es válasszal értek egyet.
2014. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

és ne azért, hogy neked ne kelljen masztu... tudod azt.

Ne legyél egy görény a sorban, van elég belőlük :)

2014. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!