Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány kétszer is elutasí...

Ha egy lány kétszer is elutasított, majd most sírva jönne oda, hogy hibázott, és próbáljuk meg, megpróbálnátok?

Figyelt kérdés

Nem tudta közeledésemet viszonozni egy lány. Amikor nemet mondott, kértem egy közvetlen választ, de mindig valami kifogást keresett. Szokásos, most egyedül akarok lenni, most jó igy. Aztán két hónappal ezután összejött valakivel, de ilyen az egyik napról a másikra... oké, kapjátok be gyikok, rendben, jobban néz ki az a pasi, és mit se számit tőlem, hogy 3 hónapig nem adtam fel...

nemrég eléggé összetörtnek tűnt. Egy hétre rá elémállt sirva, hogy sajnálja, hogy igy alakult, akkor tényleg elege volt a pasikból, őt mindig csak kihasználták, egy hónapig volt max. kapcsolata, és mindig egyfajta tárgynak tekintették - tőlem viszont nőnek önmagát (ami igaz talán, mert a szemeiben akkor látszott valami, akkor amikor eléálltam másodjára). Menekül a sok "komoly kapcsolatot nem akaró pasitól" hozzám, vagy csupán rájött, hogy tőlem szeretetet is tud kapni? (jájjj de nyálas :))

Gondolkodási időt kértem... tudjátok, néha az agy előtérbe kerül, mint a sziv.


2014. máj. 23. 22:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kiröhögném, és jó ízes magyarsággal elküldeném a kedves édesanyjába, megérdemli.
2014. máj. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Használd ki te is, ne hagyd ki az egyszerűen megkapható szexet!
2014. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
nyald a talpàt -.- nektek ugyis a ribi kell, hajrà.
2014. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Használd ki, mint a sz"rt. Tanulja meg, hogy milyen mások érzelmeivel játszani, és milyen az, amikor visszacsap a saját görénységünk.
2014. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Azotts mi a helyzett?
2014. júl. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!