Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány kétszer is elutasí...

Ha egy lány kétszer is elutasított, majd most sírva jönne oda, hogy hibázott, és próbáljuk meg, megpróbálnátok?

Figyelt kérdés

Nem tudta közeledésemet viszonozni egy lány. Amikor nemet mondott, kértem egy közvetlen választ, de mindig valami kifogást keresett. Szokásos, most egyedül akarok lenni, most jó igy. Aztán két hónappal ezután összejött valakivel, de ilyen az egyik napról a másikra... oké, kapjátok be gyikok, rendben, jobban néz ki az a pasi, és mit se számit tőlem, hogy 3 hónapig nem adtam fel...

nemrég eléggé összetörtnek tűnt. Egy hétre rá elémállt sirva, hogy sajnálja, hogy igy alakult, akkor tényleg elege volt a pasikból, őt mindig csak kihasználták, egy hónapig volt max. kapcsolata, és mindig egyfajta tárgynak tekintették - tőlem viszont nőnek önmagát (ami igaz talán, mert a szemeiben akkor látszott valami, akkor amikor eléálltam másodjára). Menekül a sok "komoly kapcsolatot nem akaró pasitól" hozzám, vagy csupán rájött, hogy tőlem szeretetet is tud kapni? (jájjj de nyálas :))

Gondolkodási időt kértem... tudjátok, néha az agy előtérbe kerül, mint a sziv.


2014. máj. 23. 22:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
mellé eszed sincs na ezért tartunk ott ahol... én tudom h vannak agyi sérült emberek, de kérdező te se vagy különb
2014. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

"ezért tartunk ott ahol."


miért, hol tartunk? :) miattam tart ott a gazdaság, ahol? Vagy hogy értve?

2014. máj. 23. 23:08
 13/25 anonim ***** válasza:
nem a gazdaság. hanem hogy a hulladék ringyók miattad, és a seggnyalásod miatt hiszik magukat hercegnőnek, ott!!
2014. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szóval ha ló nincs, jó a szamár is.

Persze, most, hogy más pofára ejtette, jó voltál neki. Máskor meg még arra sem méltatott, hogy őszintén elmondja, hogy mit gondol.

Te tudod, de nálam az ilyen felejtős.

2014. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatot semmi képen nem létesítenék vele, viszont javaslom, hogy dugd meg.


Én velem is megtörtént az sokszor, hogy jöttek a dumával, nem kell most senki, blablabla; aztán egy hétre rá, már más kefélgette. Hagyd a francba, mert szerintem ő is olyan, ha talál egy nálad jobbat, már megy is.

2014. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

szerintem ne menj bele..

hallottad a mondást ha nincs ló jó a szamár is.. !?

2014. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a gazdasághoz??? Te el vagy tévedve kérdező. Én a társadalomra gondoltam. Tudod te se vagy más a társaidtól. Ne haragudj h ezt mondom, de te is csak a f.@szodig látsz és az irányít téged a megnyilvánulásaid alapján.
2014. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Amíg te folyamatosan próbálkoztál, mással 1-2 nap után vígan megdug4tta magát csak mert jobban néz ki? Ezek után mi a kérdés?
2014. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mondj nemet. Majd ha utána is kitartó, akkor visszatérünk rá.
2014. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

hú mekkora kany vagy!


azért nem akarod elhajtani, mert sunnára vágysz és unalmas már kicsapni?

mennyivel vagy jobb a csajnál....?

2014. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!