Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt halál komolyan gondolja a...

Ezt halál komolyan gondolja a lányok nagy része?!

Figyelt kérdés

Egy kereskedelmi rádióban hallottam az egyik reggel, hogy interjút készítettek lányokkal azzal kapcsolatban, hogy számítanak e nekik az anyagiak, a pasi anyagi körülményei, a kérdező műsorvezető legnagyobb megdöbbenésére, és nyilván a hallgatók döbbenetére is a következőket válaszolták a lányok: "a pasi keressen minimum 800 ezer(!) forintot, azalatt szóba se jöhet, hát csak nem fogok csórókkal leállni"

"nekem nagyon számítanak az anyagiak, mert a pasik arra valók, hogy kihasználjam őket, másra nem jók úgysem"

"nagyon nézem azt, hogy milyen márkájú cipő/óra stb. van rajta" és még sorolhatnám a megdöbbentő és méltán felháborító válaszokat... Amennyiben ezek a lányok komolyan gondolták ezeket a válaszokat, hol élnek?!



2014. máj. 24. 16:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A vicc az, hogy ez nem kamu kérdés!

Én nem szoktam rádiót hallgatni, de éjszakás voltam és munkából hazafelé a buszon szólt a rádió, és tök véletlen pont ezt a részt csíptem el én is és legalább ennyire akadtam ki én is, mert azt hittem hogy rosszul hallottam a 800 ezret! De ezek szerint akkor mégiscsak jól hallottam.

Azt nem tudom melyik rádió volt, mert mint írtam is, nem szoktam hallgatni, csak azt tudom, hogy egy nő volt a műsorvezető meg 1 vagy 2 férfi, de annyira nem figyeltem, úgyhogy nem mernék megesküdni rá, hogy nem-e a Sebestyén Balázs volt az egyik...

Akik szoktak reggel rádiót hallgatni, azok biztos tudják melyik lehetett ez és ha akarnak biztos utána tudnak kérdezni, én többet nem tudok segíteni...

A napot nem tudom melyik volt, mert így éjszakás műszak után eléggé összefolynak sajna :(

2014. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha így lenne, kihalna az emberiség. 800 ezer az rengeteg pénnz.
2014. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
6%
Én mindig is tudtam, hogy a lányok önző, pénzéhes lények. Nekem is megvan a véleményem róluk, szexen kívül semmi másra sem jók.
2014. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

NEM mindenki ilyen, ugyanis akkor csak a gazdag pasiknak lenne barátnőjük.

Azok a típusú lányok, akikről te beszélsz azok mocskos sz*jhák, akiknek még a nyolc osztályuk sincs meg.

2014. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
az ilyenek a luxusk..vák,nem mind ilyen,ezek a gazdagoknak valók,akik a pénzükért használják ki a ribiket,és nem biztos,hogy fordítva,ilyenekkel nem kezdenék,esetleg,jól megcumiztatni,aztán húzzon a kenyába.
2014. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Zsebvirág ***** válasza:
Andy Vajna felesége élő bizonyíték rá...
2014. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!