Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nézik le az ember a mai...

Miért nézik le az ember a mai lányok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem 19 vagyok, s átlagos srác, nem vagyok ronda mielőtt vki irná, de nem lehet felfogni. Udvarolok egy lánynak, kap 2 verset (tudok egészen jó verseket irni) erre semmit, semmi reakció. Késöbb egy srác a kezébe nyom egy cetlit, tele szivvel, meg szeretlek szóval, s persze hogy vele lesz. Aztán meg sirnak a lányok, hogy kihasználták őket, ezt a mai világot megérteni nem lehet. De miért van igy....valami lány válaszolna rá? 19-es korosztályból, köszönöm!
2014. máj. 25. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
talán mert nem minden lány gondolkodik egyformán,erre gondoltál már?
2014. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam már rá. De akkor se lehet érteni.
2014. máj. 25. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
én se értem a pasikat,egyszer azt mondjátok hogy szerettek utána meg hazudoztok és megcsaltok
2014. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első kérdés: a "lány" nem ember?


Válasz a kérdésedre: ahány Ember annyi szokás. Valaki nem értékeli, valaki pedig nagyon. Neki lehet, nem te voltál a kiszemeltje. Miért kell idejönni és ócsárolni minket azért, mert Egy lány így viselkedett veled?

2014. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de egy kérdést se sikerült megfogalmazni. Nem tudom elképzelni, milyen verseket írsz.


A hat éves unokaöcsém is "ír verseket", ami szerinte tök jó, de ettől még nem lesz Petőfi.


Azért, mert te udvarolsz, meg írsz két verset, még a csajnak nem lesz KÖTELEZŐ összejönnie veled.

Egyszerűen nem jöttél be neki, a másik srác meg igen.


TE se véletlen, hogy neki írtál verset, a többi hárommilliárd csajnak meg nem.

2014. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg kicsit idősebb (pár évvel) lánnyal/nővel ismerkedni, hátha abban a korosztályban már van értelmes, nem csak a külsőségekre adó ember :)
2014. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt kérdezném: Miért nézik le az ember a mai srácok?
2014. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd le te is őket.
2014. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tapasztalatból mondom de szerintem a lányok egy icipicit megijednek az ismerkedés elején a komoly versektől, de az is elég valószínű, hogy csak rossz lányt fogtál ki aki nem értékeli a művészetet:D
2014. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!