Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Véleményetek? Szerintem egy...

Véleményetek? Szerintem egy 28 éves pasi ne kezdjen már 20 éven aluli nővel hisz azok még komoly kapcsolatban nem gondolkodnak de tisztelet a kivételnek. Egy 28 éves pasi kezdjen olyannal aki 20 év felett van, hogy korban is legyen hozzávaló.

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

ha így gondolod, csináld

párom 20 évvel idősebb nálunk, eddig semmi probléma

2014. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy a gimis vagy szakközepes korosztályon legyen túl és kezdjen magával valamit. Szóval igen ezzel egyet értek.
2014. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen komoly kapcsolatra gondolsz? Házasság? Gyerek? 30 évesen már azért gondolom szeretnél magadnak utódot és családot. De a 18-20 éves még függetlenül bulizik. Legalábbis 10-ből 9.
2014. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-igen arra.jol irtad.
2014. máj. 25. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 28 éves pasi férfiként viselkedjen,és ne fiúként.Értem ez alatt,hogy ideje komoly kapcsolatot keresnie,amit szerintem is inkább egy húsz év feletti,érettebb csajtól kaphat meg.Nem lenézésből,hanem mert egy fiatalka kiscsaj még teljesen másképpen gondolkodik,máshogy áll az élethez,egyebek.

Különben köztünk a párommal két év van,mindjárt harminc,és mondta már,hogy szereti bennem,hogy érett vagyok,van rutinom,életismeretem,ezért nem kéne neki fiatal kislány komoly kapcsolatra.

2014. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha így gondolkodnának, hogy mindenki 20-év különbséggel volna, akkor egy 20 évesnek talán még meg se "született" a szerelme? És csak 40 évesen jön össze a 20 évessel,az igazival,akit a sors, "neki adott" ??? Vagy csak 30 évesen találja meg az 50 éves igazit, vagy fordítva? Szerintem, ez furcsa...
2014. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért kéne tisztelet a kivételnek??? sokan közük én, a megfelelő személyt nem találjuk.
2014. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!