Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az önbizalom...

Szerintetek az önbizalom mennyit tud dobni egy lányon?

Figyelt kérdés
:)

2014. máj. 26. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát attól függ, igazából az önbizalom mindenkinek jót tesz , elöbb mindenkinek magát kell megtanulnia szeretni mielött mást is akarna :)
2014. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat, először is a kisugárzásában, másodsorban az önbizalmától függően tud viselkedni párkapcsolatban. Ezt magamon is látom: hogy az önbizalmam mennyi előnyt ad, és más önbizalom-hiányos barátnőimen, akik viszont emiatt sok(egyébként felesleges) akadályba ütköznek...
2014. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és az ágyban is meglátszik ez egy lányon?:)
2014. máj. 26. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ágyban is meglátszik, igen. Egy önbizalom hiányos lány nem meri annyira megmutatni/elengedni magát (legalábbis eleinte biztos nem), kevésbé meri átvenni az irányítást, stb. Míg egy magabiztos csaj sokkal jobban/könnyebben tud irányítani is az ágyban, sokkal inkább meri megmutatni magát, a testét.

A kisugárzásban/párkapcsolatokban meg végképp nagyot tud dobni, de azokat már úgyis írták előttem.

2014. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés: ez a fiúknak bejön, ha egy lány egy kicsit át meri venni az irányítást az ágyban?:D
2014. máj. 26. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bejön. Persze ez változó is. Néha ők akarnak irányítani, néha meg azt élvezik, ha őket irányítják. ;)
2014. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én mindig is önbizalomhiányos voltam, de egyszer néztem egy filmet amitől pár órára elhittem, hogy jó nő vagyok. Este pont mentem szórakozni. Találkoztam egy sráccal akit teljesen lenyűgöztem. Persze hamar vége lett a kapcsolatunknak de elhitette velem, hogy gyönyörű vagyok és ő vele feküdtem le először életemben ami miatt csomó gátlásom eltűnt. De azóta ha megyek az utcán sokkal többen megnéznek és hetente többen hívnak randizni. Szóval valami megváltozott bennem ami miatt vonzóbb lettem.

És másokon is ezt vettem észre. Volt egy barátnőm aki állandóan bőgött, hogy mennyire ronda, aztán egyszer lett egy barátja azóta mindenki odáig van érte...

2014. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert egy srác hatására, akit szeretünk, akivel együtt vagyunk, nő az önbizalmunk is... Érzékeljük, hogy tetszünk neki, kíván minket, szépnek tart - ezt nyilván szóvá is teszi - és ezáltal mi is elhisszük magunkról.
2014. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mármint a 7-es válaszolónak szólt, amit írtam az előbb.

(#8 voltam)

2014. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igazatok van, ment a zöld kezecske mindenkinek!:)
2014. máj. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!