Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25 fölött hol lehet ismerkedni...

25 fölött hol lehet ismerkedni, ha baráti társaságon és munkahelyen keresztül lehetetlen?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, 3 éve egyedül vagyok, és kezd ebből az állapotból elegem lenni. Szerintem nem a külsőmmel vagy a természetemmel van baj, mások kifejezetten szépnek tartanak, és valóban látom is a férfiakon, hogy tetszem nekik. Kedves vagyok és barátságos, bár kissé talán visszahúzódó. Mégsem botlok bele soha semmilyen olyan pasiba, akivel jó lenne megismerkedni. Bulikban leginkább külföldiek közelednek (akik egy hét után úgy is hazamennek- így velük el sem kezdek ismerkedni) és/ vagy nálam jóval fiatalabbak. Ha minden klappol, akkor meg a srác úgy is csak d*ni akar… Emiatt már nem is nagyon járok bulizni, mert az kifejezetten idegesít, ha vadidegen pasik összefogdosnak, ölelgetnek, meg fél perc után le akarnak smárolni. És persze ha én ezt nem hagyom, rögtön tovább is állnak.

A baráti társaságomban eleve kevés a fiú, azoknak is van párjuk, a munkahelyemen is lehetetlen. Most végre viszont lesz egy csomó szabadidőm a nyáron (amire kb 2 éve nem volt példa), szeretnék sokat emberek között lenni, hogy hátha belebotlok valakibe. De hol érdemes próbálkozni, hol lehetséges 30 körüli normális, egyedülálló pasikkal találkozni?


2014. máj. 26. 18:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

3-as és 9-es, ezt meg akár én is írhattam volna, a társkeresőt leszámítva :) Sok sikert!! :)


10-es, én is hasonló helyekre gondoltam. Gondolom egyedül érdemes ilyen helyeken mászkálni, már ha az ismerkedés a cél, úgy nagyobb eséllyel odajönnek.

2014. máj. 26. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!