Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért nem megy? Önbizalmat...

Ficsi kérdése:

Mért nem megy? Önbizalmat hogy nyerjek?

Figyelt kérdés
Segítsetek ! Van egy lány aki tetszik nekem és én is tetszem neki de nem merek lépni , mert megmondom őszintén besz*ri vagyok . Szóval : hogyan nyerjek önbizalmat hogy megmondjam neki? Csakis de csakis normális válaszokat várok !!!!

2014. máj. 26. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha te is tetszel neki akk mire vársz még? Nem lesz semmi gáz
2014. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni, biztos le fog esni neki, hogy udvarolsz, de ne tereld erre a szót. Ha letámadod szinte biztos a bukás. Beszélgess eleinte vele hétköznapi dolgokról majd ha úgy látod, hogy eljött az ideje hívd el randira. Sok sikert! ;)
2014. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. És ugyan ez van szerelmesek vagyunk egymásba de ő besz@ri és nem mer lépni. szóval: HAVER SZEDD ÖSSZE MAGAD HA KELL A CSAJ AKKOR HAJRÁ!!!!!
2014. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tapasztalatlan válasza:
Ha te is tetszel neki hivd el valahova,de nem randira és majd ott avasd be a részletekbe. KETTESBEN
2014. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom , de platyka fészkekkel van körül véve és ha leszólítom akkor meg egyből megy rólunk a pletyka. Én még el is tűrném , de neki nem esne jól.
2014. máj. 26. 21:29
 6/11 anonim válasza:
menni fog csak hinned kell benne ;) és ha te is teccel a csajnak akk semmi okod az aggodalomra :) sok sikert :)
2014. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyira ismerős ez a szitu hogy ugyanezt élem át csak lány szerepben esküszöm..... :D
2014. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Húha , húha . Jönnek a tanácsok jönnek . Köszönöm mindezeket , de mi minden hétköznap beszélünk mivel egy úton megyünk haza. Tanácsokat , tippeket még várok . :)
2014. máj. 26. 21:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is egy úton megyünk haza: utolsó voltam. ;)
2014. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hihi . Nem vok egyedül . Ennek részben örülök részben meg sajnálom mert tudom hogy milyen sz@r érzés .
2014. máj. 26. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!