Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veletek előfordult már mikor...

Veletek előfordult már mikor elösször találkoztok valakivel olyan érzésetek van mintha már régóta ismernétek egymást?

Figyelt kérdés
mostanàban találkoztam egy sráccal de mikor elkezdtünk beszélgetni minthaymàr rég óta ismernénk egymást és nem. ez lenne az első talink utána megcsókolt és akkor is azt éreztem mintha nem sz lett volna az első. pár napra másik lánnyal jött őssze de még mindig nem tudom mit jelentet az az érzés amit vele éreztem mintha már régóta ismerném. Neki nem mertem elmondami hogy mit is jelentett nekem mert gondjai vannak a baràtnőjével és nem akarom hogy aazt higyje hogy bármi közöm lenne ahhoz hogy a csaj nem bizik benne. nem tudom mit tegyek elmondjam e neki hogy mit is érzek vagy jobb ha nem tud róla ?mással is előfordult már hasonló hogy ugy érezte régóta ismeri a másikat pedig csak akkor találkoztatok elösször?

2014. máj. 27. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig is mondom, hogy soha ne Engedd egy buliban szemelől téveszteni a poharad. Soha! Lehet már régen túlvagytok ezen!
2014. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem járok bulizni igy ki van zárva hogy talizunk volna
2014. máj. 27. 13:58
 3/3 PearlDiver ***** válasza:
A csajozási módszerei alapján a srácot nem kell túlzottan félteni az lmi megrázkódtatásoktól......
2014. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!