Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk! Hol és hogyan...

Lányok, fiúk! Hol és hogyan szoktatok ismerkedni? (A hülye, dögunalmas diszkókat, koncerteket felejtsétek most el, minden más jöhet).

Figyelt kérdés

A kérdés adott, ki hol és hogyan szokott ismrkedni?


Kort és nemet is kérek!


Kutyasétáltatás közben, tengerparton, utcán, parkban, baráti kör?


Mondjuk utolsó (szintén) felejtős, mert ha ez nem nagy, ha nem hatalmas, akkor úgy igencsak nehéz. ;)


Diszkókat rengetegen rühellik, lehetetlenül unalmasak, és még akik oda járnak, azoktól is folyton azt hallod, hogy normális, tartós kapcsolatot kialakítani ottaniakkal szinte lehetetlen.



2014. máj. 28. 08:44
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Olvassátok el a leírást!


Marad tehát a kérdés kedves leányzók, illetve férfitársaim, hol a ménkűben és hogyan szoktatok ebben a mai elcseszett világban ismerkedni?

2014. máj. 28. 08:45
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Leszólítani bárhol bárkit le lehet, de valamiért a szórakozóhelyeken nem olyan gáz el. Azt is hallottam ha fényes nappal le mersz szólítani egy hölgyet, mert meg akarod ismerni az nekik imponál sok esetbe. Egyébként vannak szabadtéri koncertek is, amik nem diszkóhangulatúak. 24/f
2014. máj. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
házibuli, esetleg valami baráti összejövetel ahol minden egyes ismerősödnek vannak ismerősei/barátai akiket megismerhetsz :) így ha van 5-6 barátod akik még hívnak legalább fejenként 1-2 barátot akkor már is van 6-12 új ismerősöd :D , amugy meg bárhol lehet ha van elég önbizalmad, és megnyerő személyiséged, nem tudom hogy fiú vagy e vagy lány szval így nehéz tippeket adni :)
2014. máj. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
nem olyan gáz ez* bocs.
2014. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Sehol! Nem régtől vagyok a fővárosban, és még itt sem tudok mert nem ismerek senkit...
2014. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
ja szóval férfi :D hát bárhol de tényleg bárhol, akár egy szülőszoba elött akár egy buszmegállóban, bárhol, persze nyilván fontos hogy a másik fél is nyitott legyen az ismerkedésre, de tényleg BÁRHOL lehet ismerkedni :)
2014. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Én tudatosan kitapasztalom hogy pl. iskolában milyen társaságok, klikkek vannak és akik a legszimpatikusabbak oda bejutok és akkor az ismerkedéshez meg van az alap, egy nagyobb társaság. Ezt azért is szeretem, mert utána ennek révén még bővülnek az ismerőseim száma, mivel akik a kis társaságba tartoznak, mindnek van tesója,unokatesója,előző suliból barátai stb. és igy könnyebb. Megtetszik valaki a hatalmasra kialakult társaságomból és ha én még nem is ismerem közvetlenül, de szólok annak aki ismeri, hogy nekem ő szimpatikus és mit tud róla és szerinte összejöhetnénk-e, és igy elég jól és gyorsan meg tudok ismerkedni a kiszemelt fiúval, közben még rengeteg infot be is gyüjthetek róla. 20L
2014. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Első, én pont ellenkezőjét tudom, a fényes nappal leszólításra jött egy ilyen válasz (elvileg leánytól), tessék: "Jól pofán vágnám,és elküldeném". Sajnos ennyit erről - nem ez az első ilyen "kedves hangvételű" építő komment.


Második, "ha van önbizalmad, és megnyerő személyiséged". Nem mindenki hiheti azt, hogy ő a világ legjobbja. :) Amikor azt sem értem, mire fel hiszik azt páran igazi ok nélkül magukról, értsd: rohadt sokszor teljesen alaptalan a pofájuk.


Pedig tényleg rengeteg helyről hallom, nem nézek ki rosszul, sőőőt. :) De ez nekem még nem ok arra, hogy el is szálljak magamtól. Tehát hiába van meg nálam az erőteljes alap, ez nem elég, hogy magamból is egy újabb öntelt majmot faragjak.


Férfi vagyok.

2014. máj. 28. 08:57
 9/31 anonim ***** válasza:

Ha tudnám, milyen rég voltam házibuliban! De egyébként is mindig ugyanazokat az arcokat látom, és nincs, aki igazán bejönne. Szóval nagyon kíváncsi lennék a tényleges válaszokra.


Diszkóban csak akkor voltam, amikor "kötelező" volt, így koncerten próbálkoznék, de az se egyszerű. Egyrészt ismerjük az alapszabályt, hogy lány egyedül szórakozni nem megy, vagy a barátjával, vagy a barátnőivel. Az első eset nyilván felejtős, a másodikban meg mindig együtt mozognak, szóval az is. De ha látok is egyedüli lányt, az általában kb. 16 éves, az meg nekem túl fiatal. Azt már nem is mondom, hogy mindössze az a zenekar a közös bennünk, simán lehet, hogy hülye, csak kalandot keres, stb.

2014. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Nekem már eleve szimpatikusabb a srác, ha fényes nappal áll elém. Nem járok discoba, esélytelen lenne itt ismerkedni. Sokkal őszintébbnek találom azt a megnyilvánulást, ha fényes nappal szólítanak le, pl. buszmegállóban.
2014. máj. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!