Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsam meg?! Bőv lent.

Hogyan szólítsam meg?! Bőv lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány akivel egy suliba járok, ő egy évvel idősebb nálam. Nem egy bomba nő, de szép, igényes. Sohasem váltottam vele még egy szót sem. Néha ha a folyosón elmegyünk egymás mellett akkor bámuljuk egymást. Szerintem nem vagyok nála esélytelen. Lenne valakinek valami normális ötlete?
2014. máj. 28. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
"Szex?"
2014. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 aladar12 ***** válasza:

megtudod, hogy segítőkész-e és van vmi erőssége is. Akkor odamész szia, valaki mondta, hogy te jó vagy matekból/németből stb. tudnál segíteni a háziban? ha segít és jól is, akkor hozd fel, hogy egyszer leülhetne veled elmagyarázni...

ennyire nem lehet nehéz... és minden ilyen iskolainál ez tök megoldható.

2014. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Ordíts rá! Az tuti bejön.
2014. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szemezzetek és egy idő után írj rá facen, hogy lenne kedved egy délután beszélgetni, hogy megismerjük egymást? És ha igent mond, akkor egyenes az út...
2014. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2-matek az jó duma,az úgy se megy senkinek :)
2014. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Nekem megy. :D
2014. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mért kell rögtön erre gondolni 1#?Érdekes egy vki lehetsz!

Elöszőr is beszélj vele....legyél barátja...hallgasd meg,vígasztald......ilyesmi!Sok sikert....ha gondolod írhatsz privit....!

2014. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mert Te egy jó nagy paraszt is vagy! :D Köszi az értelmes válaszokat, mentek a pacsik! De még nyugodtan...
2014. máj. 28. 18:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem áll jelé és mondd ezt neki:

"Heló bár nem vagy egy bombacsaj de láttam, hogy bejövős vagyok nálad, megengedem hogy leszopj a wc-ben a következő szünetben" Tuti siker!

2014. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5# a matek nekem is megy...versenyeket is nyeretem belőle.....írj és korrepetállak!Ja és mielött lenne egy bunkó nem vagyok kocka!
2014. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!