Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsam meg?! Bőv lent.

Hogyan szólítsam meg?! Bőv lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány akivel egy suliba járok, ő egy évvel idősebb nálam. Nem egy bomba nő, de szép, igényes. Sohasem váltottam vele még egy szót sem. Néha ha a folyosón elmegyünk egymás mellett akkor bámuljuk egymást. Szerintem nem vagyok nála esélytelen. Lenne valakinek valami normális ötlete?
2014. máj. 28. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
"Mennyi egy óra?"
2014. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Iskola, gondolom ott is van büfé. Annyi a dolgod, hogy kifigyeled, mikor megy büfébe és beállsz mögé, (vagy még jobb ha elé, a lényeg hogy mellette legyél) de úgy, hogy azért még legyenek előttetek időhúzásnak. Látványosan és hangosan kezd el számolni az aprót a kezedben, (mármint hogy zörögj vele, ne számolgasd mint egy analfabéta) majd "sziszegj" egyet, akár mondhatod is, hogy "ajj..kéne egy tízes"...Erre tuti odanéz majd, összeakad a tekintetetek és felfigyel rád. Akkor mondhatod, hogy "Bocsi, nincs 10 ft-od kölcsönbe? Persze, majd visszaadom" Ha van neki, (és gondolom lesz neki, csak nem jár kimérten pont egy szendvicsre való apróval a büfébe) ad neked, te meg biztosítod, hogy "Ahh..köszi, ígérem visszaadom"...Kész is, meg van a szemkontaktus, a kedves gesztus és az alibi, hogy következő nap láthasd. Akkor már a kövi nap, vagy pár nap múlva megkeresed az egyik szünetben, odamész hozzá a folyosón a termük közelében, megállítod és leszólítod azzal a dumával, hogy "Áhh..szia!Bocsi, csak nem tudtam, melyik teremben vagytok, de kiderítettem! :) Itt a 10-es amit ígértem. Köszi! :)" -széles mosoly, majd szépen a szemébe nézel. Ha épp van nála vmilyen könyv, rákérdezhetsz, hogy "Látom fizikád lesz. XY tanítja?" -válasz- "Á, nekünk is...Szeretem/utálom...sztem ilyen olyan stb.." vagy "Őő...őt nem ismerem...az melyik is?" Itt ecseteli, hogy hogy néz ki a tanár stb stb...innentől pedig azt hiszem neked is fog menni. :)


Bocs, hosszú lett, de én egy ilyen szitut simán el tudnék képzelni, ebből rosszul nem lehet kijönni. Sok sikert! :)


18/L

2014. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!