Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet ilyen eltolt...

Hogy lehet ilyen eltolt gyereket összehozni, mint ez a Rodger Elliot, aki múlt hét pénteken mészárlást rendezett, amiért béna volt becsajozni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 19:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Lerágott csont... minden évben van vagy 50 ilyen gyerek.
2014. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

A gyerek apja a Hunger Games assistant directora plusz ismert fotóriporter. Szal elég jól éltek. A gyerek király BMW-vel járt, meg többek közt 5000 dolcsiból vett fegyvereket a lövöldözéséhez, amit azért rendezett, hogy megbüntesse a női nemet, amiért nem az ő ......ják:/


És felmerül több kérdés:


- Hogy lehet ilyen ronda gyereket összehozni, ha az apa tökre férfias küllemű? Az anyja valami ma-láj nő volt, lehet töle örökölte ezt a torz genetikát... Ugyanis nem elég, hogy a feje tök amorf a gyereknek, de egy kis keskeny vállú nyálllgép lett a gyerekből, miközben az apja meg totál jó férfias testalkatú.

2014. máj. 29. 19:29
 3/23 A kérdező kommentje:

Továbbá:


- Miért nem gyúratta ki magát ez a csirra, gondolom tellett volna kajára meg személyi edzőre, aki lerángatja a béna fejét a sulyok alá?


Azért vagyok fennakadva az eseten, mert nekem is volt kicsit hasonló korszakom...amikor párocskáknak szoltam oda csúnyákat irigységemben, meg csajoknak szoritottam meg a karját mérgemben, plusz egyszer tényleg felpofztam egy csajt hátulról, amiért nekem nem volt senkim még 21 évesen sem.


De mégse lettem tömeg-gyilkos. Most 24 éves vagyok, és az elmult pár évben voltak barátnőim meg kalandjaim is. Pedig én is csak egy keskenyvállú nyállgép vagyok. :/ Csak épp bevállaltam a szoppórollert, hogy elérjem, hogy legyen nekem is nemi életem. Sok küszködésbe tellett.


És máshol a világon meg ilyen kis gyikkkarcok a nagy pénzbe nem tudják kinjukba mit csináljanak!

2014. máj. 29. 19:29
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Ezen az oldalon rengeteg ilyen arc van.
2014. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
Elég sok ilyen van ezen az oldalon is, csak 0 anyagi háttérrel. Amúgy a srác nagy gyökér volt, mert egy olyan kocsival és némi kamu dumával bármilyen kis cafatot megkaphatott volna. Tipikusan az a srác, aki elvárta, hogy csak úgy legyen valami. A saját hülyesége miatt volt szerencsétlen, ahogy itt is sokan az oldalon.
2014. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Látom elvagy:)
2014. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
szerintem a gyerek csúf volt. Nagyon torz volt a feje. Meg tipikusan ez a nyeszlett alkat, meg ez a nyúlós fakó bőr, ami tipikus lúzer jellemvonás.
2014. máj. 29. 19:36
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a kérdező lesz magyarországon a következő ilyen...
2014. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
oké, akkor máris elkezdek várni, mig visszanő a szüzességem.
2014. máj. 29. 19:42
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

Hát, azért tudnék pár nick nevet sorolni innen, akikről el tudom ezt képzelni és a fele ugyan az a személy.

Kérdező. Ugye azóta bocsánatot kértél attól a lánytól, akit megpofoztál és ugye soha soha soha többet nem teszel ilyet? Mert ez elég gusztustalan.

2014. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!