Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13 éves meleg srác vagyok és...

Gergi23 kérdése:

13 éves meleg srác vagyok és szeretnék normális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Na ülj le házit írni.
2014. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
13 éves meleg srác. na jó, most lépésről lépésre! 13 éves? meleg? 13 évesen még a neved is alig tudod leírni :D ez is a média hibája, kis szerencsétlen.
2014. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Golan Trevize ***** válasza:
69%

"13 éves meleg srác vagyok és szeretnék normális kapcsolatot?"


Nem tudom. Szerinted?

2014. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
56%

ne akarj kapcsolatot 13 évesen :DD még túl fiatal vagy :)


18 meleg/f

2014. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kovpet ***** válasza:
58%

13 évesen még tényleg ne akarj kapcsolatot. Ez független az irányultságtól, egy 13 éves még nagyon fiatal.

Melegként meg kortársaiddal nincs sok esély, mert kevesen vállalják fel (maguk előtt) ilyen korban a dolgot. Idősebbekkel meg nagyon óvatosan ismerkedj, de inkább sehogy. Előtted az élet, nagyon sok időd van még, ne siesd el.

2014. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se akarj még kapcsolatot (csúnyán kicseszel egy akár pár évvel idősebb partnerrel, 14 év a beleegyezési korhatár mindkét nemnél). Ennyi idősen normális kapcsolatról ne is álmodj, függetlenül attól mi a szexuális irányultságod, nem értél meg rá.

Majd pár év múlva térj vissza a kérdésre.

2014. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
9%

In nomine patris et filii et spiritus sancti! Először is szögezzük le: tökéletesen hidegen hagynak a melegek, nem utálom őket de azt sem akarom, hogy bármi közöm legyen hozzájuk...

Most a válasz a kérdésedre:

-13 évesen még nem vagy elég érett, hogy egy ilyen döntést meghozz és később (esetleg) megbánd...

-a szüleid tudják? és mit szóltak, ha igen?

-mit értesz az alatt, hogy meleg? egyáltalán tisztában vagy vele, hogy ez mit takar?

-keress fel egy pszichológust és beszéld meg vele a dolgot, míg bármit is elhamarkodnál.-nem azért, mert "bolond" vagy, csak lehet, hogy valami olyasmi áll a háttérben, ami miatt ebbe az irányba haladsz, de lehet, hogy a "meleggé válás" nem oldja meg a problémádat, csak további gondokat szül. Remélem segítettem...

2014. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:
#7: A 14 éves limit csak 18 év fölöttire vonatkozik, most variáltak a dologgal. A Wikin is már az updatelt táblázat van fent, nézd meg.
2014. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Miért baj, hogy 13 évesen kapcsolatot szeretne? Jómagam is meleg vagyok, 19 éves, de a heterók (csajok, srácok) 13 évesen már bőven kapcsolatban vannak. Hogy ez jó, vagy rossz-e, az erkölcsileg vitatható, de a világ mindenképpen efelé halad. Ezt viszont nézni, hogy a heteróknak lehet ebben a korban kapcsolatuk, a melegeknek meg nem, az szerintem tényleg rossz lehet. Visszatérve a kérdésre:

Az előttem írónak igaza van abban, hogy 13 évesen melegként nehéz ismerkedni, így ezt sajnos a pakliba bele kell tenni, de ha pl. egy pár évvel idősebb 15-16 éves sráccal is el tudnád magad képzelni kapcsolatban, akkor van esélyed, mert abban a korban már sokkal több meleg elfogadta magát, és nyitott erre. A kapcsolat meg nyilván lehet "járás", amiben a szex is benne lehet, de ebben a korban az vagy lesz, vagy nem. Ha kifejezetten csak a szex érdekel (pl. kipróbálni), akkor is van ismerkedési lehetőséged, bár akkor is inkább az említett korosztályt javasolnám.


A törvény egyébként úgy szól a fiatalkorúak szexuális kapcsolatáról (beleegyezési korhatár), hogyha az idősebb partner még 18 alatti, akkor a fiatalabb 12 éves is lehet akár, ha pedig az idősebb partner 18 feletti, akkor a fiatalabbnak be kell töltenie a 14-et. Ez független attól, hogy heteró, vagy meleg kapcsolatról beszélünk-e. Egyébként pedig ez csak a szexre vonatkozik, és ha tényleg jártok, nem lesz ebből probléma, mert nyilván nem fogod feljelenteni a barátod :)

2014. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én benne lennék 14 éves vagyok 4 éve biszex
2014. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!