Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova menjünk barátnőmmel...

Hova menjünk barátnőmmel Pesten, ahol könnyű ismerkedni, pasizni? (Nem szórakozóhely! )

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel felmegyünk Pestre, egy napra, és szeretnénk pasizni, ismerkedni. Este jövünk is haza, vidékre, ezért nem szórakozóhelyet keresünk, csak például valamiféle parkot. Voltam már párszor Pesten, de szeretném bnőmet több jó helyre is elvinni, egy jó "csajos" napot akarok, mert mindketten egy szakításon vagyunk túl. A Déli pu.-tól indulunk, és nem szeretnénk sokat költeni, így jó lenne, ha nem kéne nagyon metrózgatnunk-villamosgatnunk. Max 1-2-t. A Kelenföldnél fejeznénk be a napot.:) Mit ajánlotok, hova menjünk, miket csináljunk? Túl sokat sem szeretnénk sétálni. Margit-szigeten lehet ismerkedni?

20/L


2014. jún. 1. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Esetleg strandra elmehetnétek, bár még túl hideg van hozzá, és nem is tudom, nyitva van-e.

Talán uszoda is megteszi, bár oda főleg úszni járnak az emberek, de kis fürdőruhában el lehet szórakoztatni ott másokat is. :D

2014. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A szökőkútnál simán lehet. :)
2014. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minél több helyre el akarunk menni,a strand v fürdő túl hosszadalmas lenne :D
2014. jún. 1. 15:37
 4/9 Hibiscus Francesco válasza:
Margitszigeten én csak párokat láttam eddig, nemtudom nagyon lehetne-e ott pasizni. De lehet csak én voltam mindig rossz időben ott :)
2014. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyertek a Feneketlen tóhoz ott várlak titeket!
2014. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 vicr4m ***** válasza:

Margitszigeten szoktam futni, de mindig beleakadok egy csajba, már szinte a futásaimhoz hozzá tartozik, hogy megismerek egy csajt. :)

Ha nem futni mentek sincs semmi gond, nagyon szépen meg van csinálva, simán ellehettek a park részen, ilyen jó időben rengetegen vannak, ráadásul ha nem akartok költeni tökéletes, mert senki nem fog szólni ha elővesztitek az uzsitasiból a szendvicseket és az üdítőt.

2014. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Városliget jobb lenne?
2014. jún. 1. 15:40
 8/9 anonim válasza:
Ismerkedni bárhol lehet,ehhez nem kell sokat utazni.Az én esetemben pl tegnap leült a vonaton velem szembe egy nagyon kedves lány,ő is mosolygott és én is és elkezdtünk beszélgetni,ennyi és semmi több.Nem kell ehhez fél Budapestet bejárnotok.
2014. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Deák ferenc tér!!
2014. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!