Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjon magának párt...

Hogyan találjon magának párt egy igénytelennek mondott férfi?

Figyelt kérdés
A testi dolgok nem fontosak számomra, szerintem a lélekre figyeljünk inkább, ne a testi dolgokra, ezért valóban nem fürdök, nem mosok fogat stb, Az emberek azt mondják igénytelenség, de szerintem ez az igazi igényesség a lelki igényesség. Próbálkozok hasonló gondolkodású lányoknál is, de nem nagyon sikerül.
2014. jún. 2. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
és a lelki igényesség mióta zárja ki a testi igényességet?
2014. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

attól még figyelhetsz a lelkedre, hogy a higiéniára is

már csak az egészséged szempontjából is

meg mert így mindenki kerülni fog

szerinted ki barátkozna önként büdös és igénytelen emberrel? segítek, senki

2014. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem csak párt, de munkát sem fogsz találni. Én nem szívesen tárgyalnék, üzletenék egy ilyen emberrel.

De remélem, hogy kamu a kérdés. Az a lány is kerülendő, aki picit is hasonlóan gondolkodik mint te. Ja és lélek nincs.

2014. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Cégvezető vagyok, szóval a munkával kapcsolatban nincs gond. Az ember nem tud mind a testével, mind a lelkével 100% foglalkozni, vagy - vagy. Én csak a lelkemmel akarok.
2014. jún. 2. 20:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne tudna már. Ez csak kifogás.

Nem hiszem, hogy találsz ilyen nőt, a nőknek ez fontosabb. Nem hiszem, hogy betennéd a farkad egy mosdatlan hüvelybe, hogy a menstruációs vérről ne is beszéljek.

A kérdés pedig kamu.

2014. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért álljál neki fürödni/fogatmosni meg stb.......mert a végén még elrohadsz:D

Már bocs,de hánynom kell....igénytelen vagy.....ember ilyet se hallottam:D

2014. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd már el hogy hogyan foglalkozol a lelkeddel. :D


Másik, hogy nekem is van cégem, ha neked is lenne, akkor tudnd hogy a cégtulajdonosok tárgyalnak a legtöbbet.

2014. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, napi 20 perc egy tusolas meg 2 fogmosas.
2014. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Az, hogy nem adsz a higéniádra, tényleg igénytelen, és nem meglepő, ha mások visszataszítónak tartják, hogy nem tisztálkodsz.

Ismered a mondást, "ép testben ép lélek?" A testeddel is törődnöd kell, mert abban élsz akár akarod akár nem. Vagy ha ezt nem fogadod el, legalább másokért tisztálkodj.

2014. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kamu a kérdés
2014. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!