Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől van az, hogy valaki...

Mitől van az, hogy valaki szabályosan "menekül" a kapcsolatok elől?

Figyelt kérdés

Egy fiatal csaj, és nem értem, ha csak haverként közeledik felé valaki, meg a barátja akar lenni, akkor tök jól elven velük, de nem egyszer volt már rá példa, hogy amint egy srác komolyabbra akarta fordítani a dolgokat, a lány azonnal menekülőre fogta. NEm válogatós, vagy ilyesmi, sőt ritka normális, de az az érzésem, valaki nagyon megbánthatta régebben vagy nem tudom miért, de amint leesik neki, hogy egy srác többet akar, hirtelen feszült és zárkózott lesz.

És nem mondja meg, h miért, pedig látszik rajta, h egyik pasit sem akarta megbántani, de akkor mi baja lehet?

Én se értem, pedig elég jóba vagyunk, mégse mondja meg.

Valaki hasonló helyzetben? Miért viselkedik így?


2014. jún. 3. 23:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ugyanebbe futottam bele én is, felvettem a szopóálarcot rendesen.... Nem tudom, miért csinálják
2014. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

csatlakozom

azt mondta a lány nem akar semmilyen kapcsolatot nem velem van a hiba sőt meg sem érdemli h ennyire rendes vagyok vele szemben és figyelmes.

Annyit mondott még h neki most a suli nagyon fontos...

Szopóálarcot én is felvettem.

Nem tudom kiverni a fejemből...

Biztos velem van a gond :s

2014. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok, de szerintem itt mégis inkább arról van szó, hogy akik próbálkoztak nála, azok iránt nem tudott vonzódni. Nem válogatós? Mindenki válogat. Ha nem kapcsolatfüggő, akkor nem fog az első emberre ráugrani, aki érdeklődést tanúsít iránta. Valaki vagy megtetszik neked, vagy nem. Lehet akármilyen rendes, jófej, kedves. Valaminek kívül, és valaminek belül is meg kell fognia az embert a másikban. A kettő csak együtt működik.


Szerintem szimplán csak nem találkozott még olyasvalakivel, akiben azokon a tulajdonságain túl, amiket barátként szeret és tisztel az illetőben, van még valami az adott lány számára különleges.


Én 23 éves nő vagyok, egy éve nincs barátom. Mióta egyedül vagyok, azóta több srác haver/barát jelezte, hogy nem bánnák, ha lenne köztünk valami, de én egyszerűen nem érzek egyikőjükkel sem szikrát. Ezért finoman hárítani szoktam a közeledésüket, és időnként bevédem magam ilyen szöveggel, hogy "most nem akarok kapcsolatot". Pedig egyébként semmi akadálya nem lenne, csak még nem találkoztam a hozzám klikkelő emberrel.Szóval addig koncentrálok inkább az egyetemre, a munkára, amíg nem találkozok valakivel,

2014. jún. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nos, én hasonló vagyok, csak férfiként. Nem tudom, hogy ugyanaz-e az indítékunk, de számomra a kapcsolatok szabályai túlságosan korlátozóak. Egészen egyszerűen nem tudok felszabadultan viselkedni azzal, akiről megtudom, hogy komoly kapcsolatot szeretne velem; fojtogatónak érzem az egészet. Nem tudom, hogy mi az oka.
2014. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3-as igen ez mond rendben van de mivel kitartó típus vagyok én majd 4 hónapig igyekeztem fűzögetni, holott ha az ember már az elején tudja h külsőleg bejön-e neki az illető vagy sem, akkor miért várt eddig h közölje ezt?

jó nem adott jelet sem arra h több is lehet barátságnál, de arra sem h nem...

2014. jún. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
persze ilyenkor minden fontos nekik, aztán meg elkezdik görcsösen keresni az "álompasit", majd rájönnek, hogy nem ilyen egyszerű, és kínos a bárokban ücsörögni... na akkor lehet mutatni a csaposnak a diplomát meg a nyelvvizsgát
2014. jún. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös... miért adott volna választ hogy nem, ha barátként viselkedtél vele? Mondjuk, ha tisztán egy km-ről látszott hogy kedveles, udvarolsz neki, akkor tényleg kicsit sok a 4 hónap.


Amúgy, sajnos úgy tűnik én is ilyen zárkózott vagyok, ha valakin meglátom, h nem csak barátként tekint(ene) rám. Megijedek, kifogásokat keresek magamban, stb., de mivel nagyon szeretnék másrészt egy kapcsolatot, ezért nem tudom megbántani a próbálkozókat, sőt, néha ha megszűnik a rendszeres beszélgetés, akkor hiányozni kezdenek. Valami nagyon mély baj lehet nálam, mint sok egyéb félelmemnek, gátlásosságomnak, de még én sem tudom mi a lényeges ok. 23L

2014. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen csak a lányokra bukik, és benned csak a havert látja.

..és mivel a haverja, noná nem akarja elveszíteni-mint barátot.

2014. jún. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet. Menekülök a komoly kapcsolatok elől, de mégis keresem csak félek. Általában itt beszélgetek lánnyal a neten és szinte mindig az a vége, hogy nagyon megkedveljük egymást. De a valóságban leblokkolok és végem van és attól félek hogy nem tetszem neki vagy nem mondja el csak áltat és ezért menekülök is előle. Pedig egy ölelés már hiányozna xD De mégis magam ellen vagyok ezzel. Nehéz lesz változtatni de szerintem nekem kell..

Fiú vagyok ha nem egyértelmű.

2014. jún. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na igen... 3-as rátapintott a lényegre. Valószínűleg nem olyan srác közeledett, aki tényleg bejön neki. Én is így vagyok. Aki meg nekem tetszene, az csak barátzónában akar tartani... Ez van.
2014. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!