Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől van az, hogy valaki...

Mitől van az, hogy valaki szabályosan "menekül" a kapcsolatok elől?

Figyelt kérdés

Egy fiatal csaj, és nem értem, ha csak haverként közeledik felé valaki, meg a barátja akar lenni, akkor tök jól elven velük, de nem egyszer volt már rá példa, hogy amint egy srác komolyabbra akarta fordítani a dolgokat, a lány azonnal menekülőre fogta. NEm válogatós, vagy ilyesmi, sőt ritka normális, de az az érzésem, valaki nagyon megbánthatta régebben vagy nem tudom miért, de amint leesik neki, hogy egy srác többet akar, hirtelen feszült és zárkózott lesz.

És nem mondja meg, h miért, pedig látszik rajta, h egyik pasit sem akarta megbántani, de akkor mi baja lehet?

Én se értem, pedig elég jóba vagyunk, mégse mondja meg.

Valaki hasonló helyzetben? Miért viselkedik így?


2014. jún. 3. 23:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
Kiderült, hogy egész végig szeretett egy másik fiút, csak egy évig nem "vallotta be" magának. Ezért csinálta másokkal is, velem is. Első voltam
2014. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok. Barátkozom szívesen, de mint fiúmat... Nam. Ennek igaziból az az oka, hogy a fiúknak fontos a testi kapcsolat, és érthető is...

Vannak lányok, akik meg rossz tapasztalatokból, ha valaki mint férfi/fiú közelít hozzájuk, rosszul lesznek, ingerlékenyebbek, jobban félnek.


Meg vanna azok a pasik, akiknek taszít az aurájuk.

2014. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!