Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vonzóak ezek az...

Miért nem vonzóak ezek az értékek a mai nőknek?

Figyelt kérdés

Senkit nem érdekel, hogy egyetemre járok (nem büfészakra, hanem mérnökire), nyelvvizsgám van angolból és fontos számomra a család.


Ellenben az izom (teljesen mindegy milyen buta mellette, haverom kigyúrt, egy mondatot nem tud hiba nélkül leírni de még a születési helyét sem: neki a Győr az Györ, mégis tapadnak rá a nők), és a BMW kombinációja a nők 90%-nál helyből nyerő kombináció. Lehet mellé a kiszemelt bunkó, sötét agyú vagy akár még bűnöző is, ígyis-úgyis vonzódni fog hozzá a nő.


2014. jún. 4. 09:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Téves feltételezés, személyszerint nekem nem kellene egy olyan ember, akivel beszélni sem lehet, mert annyira hülye. És nem csak én gondolom ezt így
2014. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi abban a vonzó ha egyetemre jársz? Semmi. Nyelvvizsgába? Semmi. Család? max akkor érdekes ha a nő családot akar éppen.

Szóval teljesen érthető ha a nőket jobban érdekli egy jó testi pasi + BMW.

Én férfi vagyok, de engem is vonzana egy jótestű csaj, jó autóval. De szerintem ez nálad is így van. nem hinném hogy Te a nyelvvizsgákra buksz. Ha igen bocs.

2014. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
vonzóak csak nem jó helyen keresel!
2014. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Most őszintén,a mai világban a pénz és a megjelenés ütős páros!A BMW meg hát...😄
2014. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy vannak olyanok, akiknek az első bekezdés fontosabb, mint az utóbbi. Nekem is fontos a család, állatbarát vagyok, van egy német nyelvvizsgám és egy elfogadható kocsim. Nem vagyok kigyúrt, nem vagyok bűnöző, nincs BMW-m (bár nem tagadom tetszik belőle 1-2 modell) mégis megtaláltam azt a lányt, akivel jól megvagyok.
2014. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nők akiknek ez fontos van akiknek az. Én inkább tartom fontosnak, hogy legyen normális, kedves, család centrikus, mint hogy legyen autója. Szerintem akik olyan nők hogy csak a pénzre mennek, meg a bunkó pasikra azokon ez látszik is.
2014. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
És neked mi vonzó egy nőben? :P
2014. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

mert valamiért a nők ezeket a férfiakat tartja vonzónak, és ennyi. például eléd raknak három ugyan olyan gyümölcsöt, amit ugyan arról a fáról szedtek le. és te valamiért kiválasztasz egy darabot. igazából meg tudnád indoolni, hogy miért, de valójában meg ugyan olyanok ízre.

így alakult ki. erősebb férfi, több magabiztosság, várhatóan egészségesebb utód, nagyobb családi biztonság. régen nem volt még annyira jellemző, hogy valaki szellemi munkából jobb egzisztenciával bírjon, és emiatt tapadjanak rá a nők. el tudnám azt képzelni, hogy pár száz év múlva ez lesz a legnagyobb mérvadó. de addig is...

2014. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Gondolom a nyelvvizsga :)
2014. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
2es: arra próbáltam rávilágítani, hogy ugyan egyenlőre nem tudok semmit sem villantani mert a szülők nen raknak alám se kocsit, se házat, sőt még Deák Ferencekkel sem tömnek ki heti szinten. Ellenben van egy megalapozott jövőképem, amiben mindent én értem el (nem lett átírva a nevemre apa Kft.-je) és a későbbiekben ezért mindent tudok majd értékelni és normális megélhetésem lesz. De manapság mindeki a mának él, és nem érdekli, mi lesz vele 2-3, vagy mondjuk 10 év múlva. Rögtön kell minden...
2014. jún. 4. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!