Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miből lehet tudni, hogy egy...

Miből lehet tudni, hogy egy lány szerelmes egy fiúba?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy kapcsolatban vannak, vagy nincsenek?
2014. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak saját tapasztalatot tudok mondani:

mindenki számára zavarosan viselkedek, alig bírok ránézni a srácra-amivel egy jó lehetőséget sikeresen el is b_sztam, hurrá nekem-, illetve ha mégis, akkor úgy vigyorgok mint egy retardált neurotikus hülye csirke. Ha mosolyog rám, akkor a kezem ügyébe kerülő első fiszf_szsággal matatni kezdek és még hülyébben vigyorgok. Mit ne mondjak, nem tudom kezelni az ilyen szitukat.

Arról még nem tudok nyilatkozni, hogy mi történne ha meg is szólítana.

2014. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. nek igaza van ,én is elég béna vagyok ha szerelmes vagyok valakibe
2014. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zoé970 ***** válasza:
Én nem vagyok az a félénk csak az idegesít,hogyha bármit mond mosolyognom kell.Jó azért nem bármit,de az egyszer megesett,hogy mondott egy viccet rólam(már nem emlékszem mi volt,csak azt tudom,hogy nem kedves) és alig bírtam visszatartani a röhögést...magamon..Szóval elég észrevehető ha szerelmes egy lány egy fiúba.
2014. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mer ránézni
2014. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam pont az a helyzet, hogy egyfolytába bámulom és ha rámnéz akkor elkapom a tekintetemet mondjuk ő tudja, hogy szeretem.
2014. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Huhh csajok, megnyugtat azért hogy nem csak én vagyok ilyen fejelkapkodós:)
2014. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából van egy lány aki ha közelében vagyok vagy mellette akkor nem beszélget senkivelse nem néz rám.De egyébklnt ha beszégetésre kerül a sor akkor el lehet vele beszélgetni.
2014. jún. 6. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!