Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan lehet tudni ha egy fiú...

Zoé970 kérdése:

Honnan lehet tudni ha egy fiú szerelmes egy lányba?

Figyelt kérdés
Tudom tucatnyi ilyen kérdés van,de nagyjából végignéztem és még mindig bizonytalan vagyok.Nem tudom,hogy tetszel-e neki. Ha ránézek folyton zavarba jön,de amúgy más jelet nem mutat.Néha beszélgetünk csak.14/L Tudom hogy most jönnek azok,hogy 14 évesen még mit akarok itt,meg hogy 14 évesen ez még nem szerelem,de kíváncsi vagyok.Amúgy az oszt. társam.Ha szabad kérnem értelmes válaszokat adjatok. Előre is köszi! :)

2014. jún. 4. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha zavaros a viselkedése vagy veled másképp viselkedik, esetleg figyelmesebben, az jelenthet valamit.
2014. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül figyelmesebb.Nem igazán láttam,hogy furábban kezelne mint a többi lányt,csak ha ránézek vagy elmosolyodik vagy elfordítja a fejét.De nem hiszem hogy máshogy kezelne.Így is van esély?
2014. jún. 4. 19:35
 3/6 One of the Anonymus ***** válasza:
Van olyan aki ki sem mutatja, egyépként talán ha nem beszél értelmesen.
2014. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Meg akarja dugni.
2014. jún. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Gratulálok!Még csak végig sem olvasod? Egy 14 éves fiúról beszélek nem egy olyanról mint te.Előre kértem,hogy retardáltak ne írjanak,de csak azért is kellett mi?
2014. jún. 5. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem lehet benne valami énis pont így viselkedem néha, ha nem akarom, hogy tudja. Lehet nem akarja, hogy tudd. Mert gondolom a szemét kell nézni ilyenkor. Az a lélek tükre.
2015. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!