Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne igény ilyen témájú blogra?

Lenne igény ilyen témájú blogra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hosszú morfondírozás után, de végül elhatároztam, hogy blogot indítok. Írásaimmal legfőképpen fiatal leszbikus lányokat segítenék. Tisztában vagyok azzal, hogy sokan félnek elfogadni önmagukat, és abban a tévhitben élnek, hogy egyedül vannak az érzéseikkel. Tudom, milyen nagy segítség lehet egy ilyen oldal abban az esetben, ha valaki magába zárkózik, és fél szembesülni a tényekkel. Bár én már túl vagyok ezen a nehéz időszakon, szívesen segítenék másoknak. Szerintetek jó ötlet?

2014. jún. 7. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szívesen segítek, habár én már lassan 25 vagyok.


milyen témájú cikkek lennének? lelkizés, ismerkedési tippek, smink, divat, lmbtqa+ történelem, std megelőzés, könyv és film ajánlók, buli infók, ilyesmik?

mert ez tök jó lenne, ilyen magyarul alig van.

2014. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen olvasnám :DDD Úgysem tudom még mit érzek pontosan lehet segítene :D 14/L
2014. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ciana ***** válasza:

Érdekes. Ha kell cikket írni, vagy egyéb, akkor szóljatok. (Nekem pl csak fórumozási tapasztalatom van, blogos nincs nagyon sok.)


20/L/L

2014. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!