Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mással is előfordul, h tetszel...

Mással is előfordul, h tetszel valakinek, aki neked csak szimpatikus, de ő nyomul és zavarba jössz ettől, de nem jönnél össze vele, nem jön be?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,ha nem tetszene valaki akkor nem jöhetne az ember zavarba, ezzel én nem igazán értek egyet, sok mindentől lehet zavarba jönni, pl felnéz az adott személyre és nem akar leégni előtte, vagy egyszerűen csak zavarja hogy nagyon nyomul....

2014. jún. 7. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
van ilyen,és egyetértek
2014. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen...Én természetemből adódóan mindenkihez kedves vagyok, aki nekem nem árt. Előző osztályomban egy olyan srácot kaptam padtársnak, akit az osztály kiközösített. (csámpás lábú, szemüveges gyerek volt, de emellett sokszor taknyos és okvetlenül bunkó is) Mivel nekem nem szólt be sosem, én kedves voltam hozzá, amit ő félreértett. Nem kezdeményeztem vele beszélgetést, de ha kérdezett (ami mivel a padtársam volt, gyakran megesett) válaszoltam neki, nem kezeltem különbképp. Egyszer megkérdezte tőlem, hogy elmennék e vele mekibe...(ott kezdődik hogy nem is járok oda, de mid1)Én ettől zavarba jöttem, mivel sokkolt a kérdés és teljesen váratlanul ért.Ugyanakkor nem tudtam mit feleljek, mert nem akartam vele bunkó se lenni...Így finoman visszautasítottam, de pár nappal később megint elhívott, csak kfc-be (milyen kreatív) így megint visszautasítottam. Egyszóval nem csak akkor jöhetsz zavarba, ha tetszik az illető, (erről itt pl szó sem volt...) elég ha váratlanul ér a dolog és kellemetlenül érint az erőszakossága.


18/L

2014. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ugyan ez törtènt velem anyum barátnőjének a 7 éves fia retentóen belém zugott és be is valotta.retentöen leblokoltam pedig már észrevettem.én levegönek néztem és nem tudta hogy miért de már asan egy éve töretlenül probálkoezik.ráadásul be álitot a szülinapomkor egy csomo ajándékal és az anyum odatolt hogy agyak neki egy puszit szo jaj.remélem azért tudtam valamit segíteni
2014. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!