Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Marha magányos vagyok, nincs...

Marha magányos vagyok, nincs semmi csak az üresség, meg a tanulás+munka, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A menjél bulizni az kilőve,,,

2014. jún. 8. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Bulizás kilőve? Miért zárod el magadat az ismerkedés legcélravezetőbb formájától?
2014. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy lehetsz magányos ha dolgozól?

Mert munka közbe emberek közt vagy tehát igy nem is lehetsz

magànyos. Szerintem.

2014. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem tanulás sincs meg munka sem...
2014. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát 3-mas az már ugy ténleg elég szar ügy de attol még

ne sülyedj el mint a titanic.

2014. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért mástól várod a boldogságot? Nem magányos vagy, hanem egyedül vagy. Ha magányos vagy, ott már gondok vannak.


Ha egyedül magányosnak és nem pedig boldognak érzed magad, akkor bújkálsz magad elől, a gondolataid elől. És az nem jó!


Menj kiállításra, moziba, olvass, ülj ki a parkba, menj futni. Nem, nem kell buliba menni, nem kell emberekkel megismerkedni.


A mókuskerékből te is kiránthatod magad, nem csak mások. Sőt, nem támaszkodhatsz mindig másokra. Tégy egy nagy sétát, vagy bármi:)

2014. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

köszi 4-es!


amúgy én sem figyelek annyira a helyesírásra, de te süllyedj el a tieddel, mert ez szégyen, amit művelsz! Már bocsánat...

2014. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj. Akár haverok, akár barát-barátnő (nem írtad, hogy fiú vagy lány vagy). Ha van minimum plusz 1 fő, akkor csak akkor lesz csend, ha mind a ketten azt szeretnétek.
2014. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez nem így van. én sosem akarom, hogy csend legyen, aztán mégis mindig az van
2014. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!