Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van vmi jele annak, viselkedés...

Van vmi jele annak, viselkedés alapján mondjuk, kinek milyen tapasztalatai vannak, hogy valaki nem biszex hanem meleg v. leszbi?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én leszbi vagyok, a nőket szoktam jobban megnézni, és a tekintetem is árulkodó lehet.

De erre külön nincs szótár, mert mindenki más!

2014. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Viselkedés alapján? A melegek és a leszbikusok is emberek. A jele hogy valaki meleg vagy biszex? szerintem erre magad is tudod a választ. Nagyon más jelet ne keressél, mert pl. egy olyan fiú aki rózsaszín topban jár, magas hangon, nyálasan beszél az nem meleg, az tökéletes egyszerűséggel egy díszbu*i...
2014. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet így összefoglalni. Hangulatok? Mozgás? Viselkedés? Frizura? Beszéd? Pillantás?

Egyik sem, mégis ezek közül bármelyik.


Valahogy megérzem rajtuk. Aztán amikor ténylegesen kiderül, rájövök, hogy hát persze, úgy állnak nekik egy heteró kapcsolat mint tehénen a gatya.


Azt hiszem tapasztalati dolog, sok ilyen embert ismerek, látom ha "szintén zenész". Sőt, az a vicces, hogy hírességeken is kiszúrom, utánna se kell olvasnom. Általában ha egy színész vagy zenész zsigerből szimpatikus, gyakori, hogy LMBTQA+ az illető.

2014. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!