Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Csúnya lányt keresek" típusú...

"Csúnya lányt keresek" típusú kérdéseket feltevő férfiak. (? )

Figyelt kérdés
Örülök, hogy ilyen önfeláldozó pasik is vannak még a világon, akik ezeket a szegény, szegény csúnya nőket is megajándékoznák a szenvedélyes szerelemmel-ahogy egy kérdező indokolt-,de nem érzitek nagyon lealacsonyítónak ezt a beskatulyázást? Ha egy nő csúnyának is tartja magát az nem jelenti azt, hogy beéri bárkivel, és ha éppen te érzed magad csúnyának, neked sem kéne beérned bármilyen nővel.
2014. jún. 8. 23:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem az igényleadásról papolt mindenki?
2014. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
27%

nekem,inkább,azjut,eszembe,csunya,férfiakat,mérnem,keresnek,

gyk-n,mércsak,fordítva

2014. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
#2: nekem meg az jutott eszembe, hogy mi a lóbánatért kellett minden egyes szó után vesszőt tenned?
2014. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mennyire papoltak az igényleadásról, én mindenesetre nem értek egyet vele. Önfeláldozással takart hátsószándékot látok az ilyen típusú kérdések mögött, semmi mást.
2014. jún. 9. 00:04
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Lehet kiskoraban mindig leszidtak, hogy nem rakta ki a vesszot mikor kellet, es igy orvosolta a problemat
2014. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Jó, de mit csináljon az, aki kifejezetten a csúnya lányokhoz vonzódik? Nekem nem tetszik egy olyan lány akiknek nincsenek legalább kapa fogai, vagy egy púpja.

Arra amúgy rájöttem, hogy nem érik be bárkivel.

2014. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

szívemből szóltál kedves kérdező.

sztem ez egy undorító hozzáállás. "keresek egy olyan lányt, aki magát amúgy sem veszi semmibe, majd az biztos megörül, hogy én kegyelmezek rajta és kegyeskedek megdugni"

hát persze.

az persze, hogy kicsit tenne magáért, hogy megérdemeljen egy "szép" csajt, az már luxus. mindenki azt kapja, amit megérdemel. ha egész nap csak siránkozik valaki, akkor még "ronda" nőt sem fog kapni, nem hogy szépet...

2014. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem értem ezt a csúnya jelzőt...Mindenki annyira csúnya amennyire annak érzi magát...engem pl sosem tartottak szép nőnek. Gimiben és általános iskolában végig csúfoltak...aztán megváltoztam. Adtam a külsőmre, figyeltem a ruhámra az alakomra és most jól érzem magam a bőrömben. Lehet, h most sem vagyok egy modell de én szépnek érzem magam, és ezt mutatom kifele is. :S


Az a baj h aki már magáról ilyen bizonyossággal kijelenti h "hát én ronda vagyok" ott elég kemény önértékelési zavarok és önbizalomhiány van ami nem vonzó. Nem a külseje teszi őt visszataszítóvá hanem a mentalitása...(tisztelet a kivételnek)

2014. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Itt az oldalon folyton ez a szöveg megy. Pedig, ha valaki így tesz, akkor mindig másra fog vágyni.
2014. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nincs csúnya nő csak bizonyos pasik szemei nem látják szépnek de biztos van olyan pasi akiknek ők a legszebbek a világon :) és nem csak a külső számít! a belső is nagyon fontos!
2014. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!