Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen lánnyal mit lehet kezdeni?

Ilyen lánnyal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Aki teljesen gátlásos a fiúk terén, mint barát el lehet vele beszélgetni, de azért nem akar többet egy fiútól sem, mert egyszer megbántották az alakja miatt (amivel szerintem semmi gond nincs, talán egy kicsit sovány, de még nem annyira durván, mint egyes modellek) és a fiú hiába mondogatja és írogatja neki, hogy neki így is tetszik egyszerűen nem mer belemenni még egy randiba sem, pedig nincs vele igazán semmi baja. Egyszerűen gátlásos és nem hisz el magáról semmit. Értelmes válaszokat zölddel jutalmazom.

2014. jún. 9. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magával nincs kibékülve, ezért először önbizalmat kell adni, sok bókkal mondjuk, csak az a baj, h az ilyen nők általában nem is nagyon hiszik el, h valakinek szépek lehetnek. Kitartás, kitartás, kitartás! :)
2014. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha kellően bizonyítottad, hogy neked így is tetszik, akkor nem azért nem megy bele a randiba mert szégyelli a külsejét


Az én volt barátnőm is teljes mértékben "utálta" magát, még is összejöttünk

2014. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Először bókolni kell a hölgyeménynek, mindig valami aranyos becenévvel illetni. Venni neki ajándékokat és miegymás.

Aztán szépen lassan a randi.

2014. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ramcsiii ***** válasza:

Mond neki ezt: Tudom,hogy nem szeretnél randizni senkivel,én viszont megszeretnélek jobban ismerni,mert nekem igenis bejössz.Nem tudom ki bántott meg,de az nem vette észre,hogy igazán milyen szép lány vagy valójában.Szóval lenne kedved velem eljönni ...(nem tudom hová,ezt te döntöd el!) :)

Nekem bejönne,ha igy állna hozzá..

2014. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez is mutatja azt hogy nagyon igaz az a mondás, miszerint, mond egy lánynak százszor hogy szép, nem fogja érdekelni. Mond neki egyszer hogy ronda, azt örökre megjegyzi.


Amúgy én a helyezde hagynám a francba az ilyen problémás lányokat.

2014. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem azért nem akar elmenni veled mert gátlásos, hanem mert igazából csak barátként kedvel, csak nem akar megbántani? Én is kicsit ilyen vagyok, nem tartom magam szépnek, és nem tudom elhinni, ha ezt mondják nekem, és többek között ezért sem akarok senkit megbántani, vagy olyat mondani ami rosszul eshet a másiknak...
2014. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy jobban bír mint egy barát, ebben 100%-ig biztos vagyok. Voltunk már barátok régebben és egyszer megemlítette, hogy ő egy kicsit nehezebben viszonyul a fiúkhoz, mert általánosban volt egy osztálytársa, aki bejött neki, de a fiú bunkó volt vele és cserébe megalázta mindenki előtt, lehordta mindennek. Hiába tudja rólam, hogy én nem ilyen vagyok egyszerűen fél.
2014. jún. 9. 16:55
 8/8 vicr4m ***** válasza:
Jó idő van, próbáld meg elhívni strandra, ha kettesben nem akar, akkor úgy, hogy többen mentek. Ott adódna az igazi alkalom a bókolásra és ha látja, hogy tényleg komolyan érdekled (pl csak vele foglalkozol, a többi csaj mintha ott se lenne), akkor ettől megjöhet az önbizalma és sokat nőhetsz a szemében. Ha szégyenlős a strandhoz, akkor ezt ugyanúgy megteheted bárhol máshol (akár egy kávézóban is).
2014. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!