Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt katolikus vallású...

Vannak itt katolikus vallású tini lányok? Ez nálatok mit jelent kapcsolatok terén fiúkkal? Szex csak házasság után vagy hogy van ez? Érdemes egyáltalán ilyen katolikus csajokkal foglalkozni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 22:45
 1/6 Noydra ***** válasza:
28%
Akivel csak házasság után van szex, azzal nem érdemes foglalkoznod.
2014. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy katolikus, nem jelenti azt hogy ennyire vallásos is
2014. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Én erősebben fogalmaznék.

Attól, hogy katolikus még nem biztos, hogy elgurult a gyógyszere is :)

2014. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

elképesztő

akkor egy kis fejtágítás: a katolikusság nem vallás, hanem felekezet. A vallása keresztény :)

a katolikusok köszönik jól vannak, és működik az életük úgy, hogy nem a farkuk vezeti őket

igen, a házasság az a pont, ahol a házaspár eggyé válik.

nem olyan vallásos katolikus nincsen. van katolikus, van katolikus hagyományok szerint élő, és van nem katolikus :)

végezetül, nem bolondok, hanem hívők. Lehetne tisztelni ezt a fajta életvitelt? Vagy csak a másikat szabad tisztelni?


És akkor a válasz:

ha akarsz velük ismerkedni, tedd. De mint minden egyénhez, hozzájuk is tisztelettel és kedvességgel kell fordulni. Tudod, ahogy Te is akarod, hogy hozzád forduljanak. :) Valami Jézus nevű szakember mondta :)

2014. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen,csak házasság után:)

És: aki úgy látja,hogy nem érdemes "ilyen" lánnyal ismerkedni,az tényleg nem érdemli meg őt!

(attól h vki katolikusnak lett keresztelve sokszor nem azt jelenti,h meg is éli a hitét...inkább a vallásos/hívő lányok azok,akik így gondolják ezt és úgy gondolom,nagyon jól gondolják!)

2014. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hívő, keresztény katolikus vagyok és imádkozni is szoktam. Még sem hiszek a csak házasság utáni szexben. Egyszerűen ne feküdj le fűvel-fával, de ez mindenkinek jó tanács.
2014. jún. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!