Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom hogyan ismerjem meg?

Nem tudom hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, millió ilyen kérdés van nap mint nap, de annak reményében hogy valaki ezt elolvassa és netalántán segítene is, annak leírom a történetet.


18 éves debreceni srác vagyok, eléggé átlagosnak mondható. Nem keresem a feltűnést, elég zárkózott természetem van. Minden nap ugyanazzal a busszal megyek haza, és péntekenként, amikor egy hamarabbira szállok, mindig látok egy lányt akit nem tudok kiverni a fejemből.


Megkerestem Facebookon is, de egyszerűen fogalmam sincsen hogy miként írjak neki, vagy egyáltalán mit gondolna rólam (az első benyomás létfontosságú :) )


Sokat gondolok arra hogy egyszerűen odalépek elé egy ha


2014. jún. 11. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rá ne írj! Az nagyon ilyesztő lehet! Menj oda hozzá és beszélgess vele. Mondjuk a legjobb hatást talán azzal érnéd el, hogy "Hello, már láttalak itt párszor és tetszel, lenne kedved meginni velem egy kávét?" Tudom van az emberben egy ilyen pánik szerű félsz ezekben a esetekben, de ez olyan gondolatokkal legyőzhető, hogy... "Hát ez nem háborús helyzet, nem lőnek rám, meg mit veszthetek? Ha beszari és nemet mondd, akkor azért nem kell. Hameg igent mondd, akkor fasza." vagy "YOLO", na érted? Próbáld meg, ha nemet mondd, akkor meg mosolyogj rá és mondd azt, hogy "Ó értem, akkor további szép napot!" kedvesen, és lehet, hogy tényleg beszari volt és később odamegy hozzád ha tetszel neki. Ha meg nem tetszel neki akkor tökmind1, hogy itt utasít el, vagy blokkol fészbukon, vagy akár még fel is jelent, nem? Hajrá!
2014. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*ijesztő. azt akartam írni, hogy "ilyen fura lenne meg ijesztő", de elfordultam a géptől.
2014. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egész egyszerűen lépj oda valami nem hétköznapi szöveggel. Aztán Carpe diem lesz ahogy lesz. Ha elég eredeti a szöveg jól elsülhet ha meg nem a facebook jelölésed sem lesz se vonzóbb se beszédesebb és véleményem szerint kevésbé tolakodó sem.

Tudom, ez elég stresszes meló és ott fogsz egy ideig toporogni megemelkedett vérnyomással és agyalni hogy na de akkor most hogy is... De vegyél erőt magadon és tedd meg.

Pont azért, mert veszteni valód nincs.

Ezzel nyugtasd magad :)

2014. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ülj vagy állj a buszon a közelébe, aztán nézzed is, aztán köszönj, aztán mondj neki valamit. :)
2014. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
NEM! Rájöttem! Kérdezd meg tőle az időt, köszönjed meg és küszönj el. Végig mosolyogj. Legközelebb amikor látod, megint menj oda hozzá, mosolyogva, hogy "ááá hello, akkor ezek szerint te gyakran jársz erre." és beszélgessetek az időjárásról. Harmadik alkalommal meg hívd el kávézni.
2014. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

*te is gyakran jársz erre

Az is az fontos.

2014. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hát ha nekem írna facebookon valami idegen srác a buszról, én biztos, hogy nem válaszolnék,


de ha személyesen nem túl nyomulósan kezdeményezel, akkor több esélyed van

de ne valami selejtes dumával..

2014. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Wow, köszönöm mindenkinek a tanácsokat :)


Tegnap azt hittem reggelre csak lehurrogást kapok amiért véletlenül csak a kérdés felét tudtam leírni, telóról legközelebb nem írok inkább



Ahogy írtátok, látom tényleg csak egy esélyem van: összeszedni magam, egy magabiztos mosollyal odalépnem elé, a szemébe néznem (én185, ő 160 centi, remélem nem ijed meg :D) , és elmondani neki mit érzek :)

2014. jún. 12. 06:19
 9/13 A kérdező kommentje:

Egy gond viszont akad: vége a tanévnek, és elég messze lakom a várostól, lehet már nem is fogom látni őt Szeptemberig többé.


Tényleg olyan gáz lenne ha bejelölném és bevallanám neki hogy én vagyok XY a buszról, néha láttalak és azóta nem tudlak elfelejteni? :)

2014. jún. 12. 06:51
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem nincs értelme ilyen hamar írni neki, ha úgyse tudtok találkozni. a magas fiúk pedig nem ijesztőek önmagában.
2014. jún. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!