Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha van fiúja, miért keres...

Ha van fiúja, miért keres állandóan engem?

Figyelt kérdés

14/F vagyok, megtetszett egy lány. Elhívtam fagyizni, 2x facebookon, előtte 1x élőben is. Nemet mondott mindig, azzal az ürüggyel, hogy van fiúja... Hiába magyaráztam neki, hogy attól, hogy eljön velem fagyizni nem "csalja" meg, vagy hasonló, de azt mondogotta, hogy jajj szakít vele stb (ami alapból marhaság, mert elvileg 3 óra autóútra lakik a fiú).

Tehát, van egy lány és valószínűleg vagy nem jövök be neki, vagy valami más okból nem akar eljönni velem.

Ez várható volt, nem is zavart különösebben...

Majd nem rég rám írt FB-n, és elkezdtünk "ismerkedni", tehát kérdezgettük egymást erről-arról, beszélgettünk apróságokról. Már szinte minden este beszélgetünk. Ebben az a furcsa, hogy amint felmegy, rögtön rámír. Akkor is rám ír amikor én nem vagyok fent, hogy mikor leszek!? Várnám, hogy biztos valami sürgős-fontos dolgot akar mondani, hogy ennyire hiányol facebookról, de ugyanazokat a sablonkérdéseket tesszük fel egymásnak. Élőben sokkal jobban tudnék vele beszélgetni (főként azért is, mert általában telefonról fb-zik, tehát nem túl pörgős a beszélgetés).

Most akkor mit akar? Minek ír rám, ha van barátja? Élőben továbbra sem létesít velem szinte semmiféle kapcsolatot, még köszönni is nehezen tud...

Ő egyébként 12 éves, de értelmes.


2014. jún. 14. 19:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Néha mintha beakarná nekem adni, hogy milyen rossz kislány... Pl.: Megkérdezem mit csinált ma? Felsorol dolgokat többek közt: "taboztam, egyedül horrort néztem". Mit csinál holnap? "elmegyek ballagásra és éjfélig maradhatok".
2014. jún. 14. 19:43
 2/3 anonim ***** válasza:

"12 éves, de értelmes."


12 éves, van fiúja, 3 óra autóútra...


Hihető sztori.


Szerintem csak nem tudja, hogy mit akar, mivel még csak 12.

2014. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokáig én is azt hittem, hogy kamuzik, de kezdem neki elhinni... Legalábbis rendesen megírt dumát leadott nekem...
2014. jún. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!