Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Utcan ilyenkor hogy lenne...

Utcan ilyenkor hogy lenne szerencses csajozni?

Figyelt kérdés

Ahogy setalok kb minden masodik lany megtetszik ugyhogy mar nem nagyon birok magammal. De hogy kene odamenni hozzajuk? Ha odamennek akkor a vagy van baratom, vagy sietek dumaval lehet leraznak. Valami jo otlet hogy tudnek beszedbe elegyedni veluk?

18/F


2014. jún. 16. 19:07
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hat kicsit tartok a visszautasitastol hogy oszinte legyek. Aztan ha kis beszelgetes utan latom hogy nem vevo ram akkor nem eroltetnem...
2014. jún. 16. 19:35
 12/27 anonim ***** válasza:
De így sose fogsz megerősödni, kérdező. Csak akkor tudod az önbizalmad növelni, ha belemész azokba a helyzetekbe, amikben vagy elbuksz, vagy bizonyítasz, de így nem tudsz bizonyítani. Márpedig nem buknál el mindig, ez tuti.
2014. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Hat nem vagyok tul helyes aztan nem tul nyero lenne igy az arany.
2014. jún. 16. 19:40
 14/27 anonim ***** válasza:

10:

Leírtam. Egy lánynak sem inghat meg a bizalma bennem emiatt, hiszen sosem tudják meg hogy egy kamu indokkal szólítottam meg őket.

A második felét nem igazán tudom értelmezni. Minden ember egy a sok közül.


11:

Jól teszed. Ne erőltesd, ha látod hogy ő sem akarja. Rengeteg más, jobb nő van még azon kívül, akivel éppen nem jönnek össze a dolgok.


Mindenképpen ki kell fejlesztened magadban azt a mentalitást, hogy ha egy lány elutasít, akkor 10 perc múlva legyél képes egy újat leszólítani nyugodtan. Régen én is olyan voltam, hogy nagyon zavart minden elutasítás és utána sokáig nem próbálkoztam, de hidd el, ezzel csak önmagadat korlátozod.


A legfontosabb: Menj ki és gyakorolj, szerezz tapasztalatot! Beszélhetünk még erről rengeteget, de úgy is a gyakorlatban dől el minden, ezért a legfontosabb hogy tapasztalatot szerezz, még ha az elején több elutasításban is lesz részed, mint később.

2014. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

17 éves lány vagyok és engem a 3as módszerével lehetne talán legkönnyebben"felszedni" az utcán

Alapból én is szeretem a nyíltságot, de nekem sok lenne ha vki rögtön azzal indít, hogy tetszem neki

És utána az se zavarna, ha bevallaná, talán még tetszene is hogy ilyen ötletesen próbálkozott :)

Meg ez a fiúnak.se kellemetlen, mert ha a lánynak nem jön be, csak útbaigazítja és nem áll le beszélgetni

Így nem ciki senkinek se

2014. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

14-es: Tehát akkor te minden csajhoz válogatás nélkül odamész? Ezt nem is kommentálom...

A hozzászólásod második felével abszolút egyetértek.

2014. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

16:

Nem. Nem minden lányhoz. De olyan lányokhoz igen, akik nekem megtetszenek (közülük se mindhez). Viszont ennyi, ennyi a kritérium. Mi más kellene még, hogy odamenjek egy lányhoz, minthogy megtetsszen? Ha nem jön össze, hát nem.


Tudod, ha csak olyan lányokhoz mentem volna mindig oda, akik szemeztek velem, vagy rám mosolyogtak, akkor rengeteg olyan lányról lemaradtam volna, aki csak azután kezdett érdeklődést mutatni irántam, hogy megszólítottam.

2014. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Akkor csak nem egy a sok közül, nem? Max. egy azok közül, akik tetszenek, gondolom később pedig az Egy lesz, ha összejöttök.
2014. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

Sziasztok.

Olvasgatom itt a dolgokat, és több hónap sikertelen netes társkeresés után belevágnék én is az utcai ismerkedésben. Ami eddig visszatartott, hogy sokan azt mondják nem szeretik a nők ha utcán leszólítják. Ez igaz hölgyeim?

2014. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Igen, jól fogalmaztad meg.
2014. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!