Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél jobb elhallgatni...

Ismerkedésnél jobb elhallgatni az anyagi helyzetem?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok, korban közelebb a 20-hoz, mint a 30-hoz. Komoly kapcsolatot szeretnék, normális randikkal és ismerkedéssel. Párszor már éreztem azt, hogy a férfiaknak ijesztő a kimagasló anyagi helyzet, a gazdag, orrukat fent hordó pasik meg nem érdekelnek. Nem vagyok tipikus gazdag, ezért is keresek inkább egy normális párt. Jobb elhallgatni ilyen esetben az anyagi helyzetem, vagy ez később szülhet ellenfelet, kétségeket a kiszemeltben?

2014. jún. 16. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fölösleges elhallgatni, majd együtt megoldotok mindent.
2014. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gondolom a szüleid jó módúak nem? Én is a 20-as éveim elején járó srác vagyok és hasonló helyzetben. Nem kell szóba hozni az anyagi helyzetet és ha valaki szóba hozza, azzal nem kell tovább folytatni az ismerkedést, mert ez NEM fontos. Kerüld a témát, az emberek gonoszak is tudnak lenni, amiatt, mert a másiknak "jobban megy". Még ha az csak a családi háttér miatt van.
2014. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
volt már több gazdag barátnőm. hát nem tett jót az önbecsülésemnek az biztos. de tudom ,hogy én fogom fel rosszul :) 25/F
2014. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Engem nem ėrdekelne... söt nem is engednėm soha a barátnömnek/ felesėgemnek,hogy dolgozzon.
2014. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2-es, a szüleim is jól állnak, de én már a magam ura vagyok teljesen és nagyon jól keresek.
2014. jún. 16. 20:59
 6/15 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik mintha most dicsekedni akarnál h.jaaj de jól keresek stb

Vegyél magadnak egy normális pasit .

2014. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6, sajnálom, ha te így értelmezted. Csak arra próbálok rávilágítani, hogy így elég nehéz párt találni a normálisabb, egyszerűbb pasik között.
2014. jún. 16. 21:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Mondd meg első körbe cakkonpúder!

Ha e miatt ott hagy,sz*rjál rá!Nem érdemel Téged!!!

2014. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valahogy már eleve olyan körökben kéne ismerkedned ahol nem csórók de nem is kőgazdagok forognak, akkor ezzel nem kéne külön bajlódni. Ez a randizós ismerkedés amúgy is enyhén ciki dolog.
2014. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Én úgy gondoltam a szüleid támogatnak ( mint engem, bár én még tanulok! ). Akkor még inkább elkellhet az óvatosság, mert, mint mondtam az emberek gonoszak tudnak lenni. Próbálj rendes pasit találni és valóban, ahogy a többiek tanácsolták, az elején tisztázd a dolgot és inkább a megfelelő körökben ismerkedj.
2014. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!